ماشاریپوف: ایران با همه توانش برابر ما بازی خواهد کرد
کد خبر: 2574

ماشاریپوف: ایران با همه توانش برابر ما بازی خواهد کرد

جلال‌الدین ماشاریپوف هافبک تیم ملی فوتبال ازبکستان درباره دیدار پیش رو با ایران صحبت کرد.

جلال‌الدین ماشاریپوف، هافبک باشگاه استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ازبکستان درباره سودمند بودن حضور او و اوستون ارونوف در دیدار پایانی این تیم برابر ایران با توجه به حضور در لیگ برتر کشورمان اظهار داشت: پیش از این هم بازیکنان ازبکستانی در لیگ برتر فوتبال ایران بازی کردند و ما نمایش خوبی برابر تیم ملی این کشور داشتیم. البته روشن است که در بازی هفته آینده بازیکنان ایران همه تلاش خود را به کار خواهند برد.

ماشاریپوف سپس درباره بازی بسیار خوبش با اوستون ارونوف (بازیکن پرسپولیس) در نیمه دوم بازی برابر ترکمنستان گفت: من و ارونوف درک بسیار خوبی از هم داریم و همه از من انتظار پاس‌های مبتکرانه دارند. در نیمه‌دوم این بازی با تکیه بر تاکتیک چهار مدافع توانستیم در حمله عملکرد مفیدتری داشته باشیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ازبکستان درباره حضورش در المپیک خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال ازبکستان نامه‌ای برای باشگاهم با موضوع حضور در المپیک ارسال کرده است. همیشه امکان حضور در المپیک نیست و بازی‌های فوتبال در ورزشگاه پاری‌سن‌ژرمن برگزار می‌شوند. چنین فرصت‌هایی مثل بازی‌ام برابر رونالدو به ندرت پیش می‌آیند. بنابراین اگر برای المپیک انتخاب شوم، حتماٌ می‌روم.

تیم ملی فوتبال ازبکستان در آخرین بازی مرحله گروهی سه‌شنبه 22 خرداد میهمان ایران است. در جدول رده‌بندی گروه E تیم‌های ملی ایران و ازبکستان با 13 امتیاز اول و دوم هستند. تیم‌های ملی ترکمنستان و هنگ‌کنگ نیز با یک امتیاز رتبه‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار