آغاز مذاکره یوونتوس با ستاره تبعید شده منچستریونایتد
کد خبر: 2593

آغاز مذاکره یوونتوس با ستاره تبعید شده منچستریونایتد

بانوی پیر در صدد جذب بازیکن انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد است که به دلیل مسائل غیرفوتبالی مجبور به ترک این تیم شد.

 نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا در گزارشی نوشت که میسون گرینوود وینگر انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد به مدیر برنامه‌های خود اطلاع داده که آماده بازی برای یوونتوس است.

گرینوود 22 ساله به دلیل جنجالی که دو سال پیش با درگیری فیزیکی با نامزدش به راه انداخت و به سبب آن برای مدتی در زندان و حبس خانگی قرار داشت، تابستان سال گذشته از منچستریونایتد تبعید شد و به صورت قرضی به تیم ختافه اسپانیا پیوست. او در این تیم فصل خوبی را پشت سر گذاشت که با ثبت 10 گل و 6 پاس گل در 36 بازی‌اش در تمامی رقابت‌ها همراه بود. با وجود این نمایش خوب، گویا منچستری‌ها به سبب مخالفت هواداران‌شان هنوز تمایلی به استفاده از گرینوود ندارند و او ممکن است فصل بعد نیز برای تیمی دیگر بازی کند.

یوونتوس یکی از این تیم‌‌‌هاست که از چند ماه قبل هم زمزمه علاقه‌اش به این بازیکن شنیده می‌شد. در این میان نشریه گاتزتا دلواسپورت هم نوشته است که بال شیاطین سرخ شخصاً به بازی برای بیانکونری راغب است و به همین دلیل به مدیربرنامه‌ایش اجازه داده که با طرف ایتالیایی وارد مذاکره شوند. گاتزتا در ادامه مدعی شده که ارزش فعلی گرینوود مابین 35 تا 40 میلیون یورو است چرا که تنها یک سال دیگر به پایان قراردادش باقی مانده است. از اتلتیکومادرید و بوروسیا دورتموند به عنوان دیگر مشتریان گرینودد نام برده می شود. نشریه چاپ میلان، ادعا کرده که تیاگو موتا سرمربی جدید یوونتوس نیز با خرید گرینوود موافق است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار