فودن پردرآمدرین بازیکن بریتانیایی تاریخ فوتبال می‌شود
کد خبر: 2629

فودن پردرآمدرین بازیکن بریتانیایی تاریخ فوتبال می‌شود

باشگاه منچسترسیتی قصد دارد ستاره انگلیسی‌اش را به دریافت کننده بیشترین حقوق در میان تمام فوتبالیست‌های بریتانیایی تاریخ تبدیل کند.

به نقل از نشریه سان؛ فیل فودن پس از بازگشت از مسابقات یورو 2024 به بازیکن دریافت کننده بالاترین حقوق در میان تمام فوتبالیست‌های تاریخ بریتانیا تبدیل خواهد شد.

باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد با ستاره 24 ساله انگلیسی‌اش که عنوان برترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر جزیره را هم کسب کرد، قراردادی جدید منعقد کند و حقوق او را به حدود 375 هزار پوند در هفته افزایش دهد. این در حالیست که از قرارداد فعلی او با سیتی هنوز سه سال دیگر باقی مانده است و در حال حاضر هفته‌ای 200 هزار پوند حقوق می‌گیرد.

دلیل این تصمیم سیتی، نگرانی از وسوسه شدن بازیکن ملی‌پوش در صورت دریافت پیشنهاد از رئال مادرید است و با این حرکت حقوق او هم اندازه حقوق دریافتی هم‌تیمی نروژی‌اش ارلینگ هالند خواهد شد. قرار است قرارداد جدید فودن او را تا 30 سالگی به سیتی متعهد کند. در رده‌بندی فعلی بازیکنان دریافت کننده بالاترین حقوق در لیگ برتر انگلیس، کوین دی‌بروینه با حقوق 400 هزار پوند در هفته نفر اول است و رحیم استرلینگ با 325 هزار پوند در هفته‌ای که از چلسی می‌گیرد، پردرآمدترین بازیکن انگلیسی است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار