توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه
کد خبر: 2708

توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه

تیم ملی فوتبال برزیل که خود را آماده رقابت‌های کوپاآمریکا می‌کند در دیداری دوستانه برابر آمریکا با تساوی یک بر یک متوقف شد.

تیم ملی فوتبال برزیل، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های آمریکا، که خود را آماده این رقابت‌های بزرگ می‌کند در دیداری دوستانه به مصاف آمریکا رفت. این بازی برنده‌ای نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای برزیل در این بازی رودریگو در دقیقه ۱۷ گلزنی کرد اما این گل خیلی زود پاسخ داده شد. پولشیچ، کاپیتان نام‌آشنای آمریکا که در میلان توپ می‌زند، در دقیقه ۲۶ گل تساوی را به ثمر رساند تا این بازی دوستانه برنده نداشته باشد.

اکوادور هم در دیداری دوستانه و تدارکاتی بولیوی را سه بر یک از پیش رو برداشت.

چهل‌وهشتمین دوره جام ملت‌های آمریکای جنوبی به میزبانی آمریکا و با حضور شش تیم مهمان از کونکاکاف (کنفدراسیون اتحادیهٔ فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب) شامل تیم‌هایی که در لیگ ملت‌های کونکاکاف بهترین نتیجه را داشته باشند، از ۳۱ خرداد تا ۲۴ تیر برگزار می‌شود. آرژانتین مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌هاست. نکته جالب اینکه آمریکا با وجود میزبانی ممکن است جایی در میان تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره نداشته باشد؛ چراکه میزبان به‌طور خودکار واجد شرایط حضور در کوپاآمه‌ریکا نخواهد بود و باید در لیگ ملت‌های کونکاکاف یکی از تیم‌های برتر باشد تا به کوپاآمه‌ریکای ۲۰۲۴ راه پیدا کند!

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار