بایرن‌ از حفظ دیویس مأیوس شد؛ یونایتد به دنبال دلیخت
کد خبر: 2748

بایرن‌ از حفظ دیویس مأیوس شد؛ یونایتد به دنبال دلیخت

یک منبع آلمانی از تغییر برنامه باواریایی‌ها درباره مدافع کانادایی‌شان و احتمال فروش یکی دیگر از مدافعان این تیم خبر داد.

شبکه اسکای آلمان مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ دیگر اصراری به حفظ آلفونسو دیویس ندارد و به دفاع چپ کانادایی‌اش اجازه می‌دهد که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال آینده به عنوان بازیکن آزاد باواریایی‌ها را ترک کند.

از مدت‌ها پیش بحث تمایل باشگاه رئال مادرید به جذب دیویس مطرح بوده و گویا همین موضوع هم بازیکن را وسوسه کرده و باعث شده که از تمدید قراردادش با بایرن مونیخ خودداری کند. بایرن تا پیش از این سعی داشت بازیکن را به ماندن در آلیانتس آره‌نا مجاب کند اما اکنون موضع این باشگاه تغییر کرده و دیگر اصراری به حفظ او ندارد. بنابراین انتظار می‌رود که دیویس فصل بعد که آخرین فصل قراردادش است را در بایرن مونیخ سپری کند ضمن اینکه هنوز هیچ پیشنهادی هم از سوی رئالی‌ها به او ارائه نشده است. در همین حال یک خبرنگار آلمانی به نام فلوریان فلاتنبرگ مدعی شده که بایرن مونیخ چند هفته قبل آخرین تلاشش برای تمدید قرارداد دیویس را انجام داده اما درخواست بازیکن برای افزایش حقوقش به 20 میلیون یورو در سال، باشگاه را به کلی منصرف کرده است.

اسکای آلمان در همین حال از احتمال فروش دیگر مدافع بایرنی‌ها، ماتیس دلیخت خبر داده و ادعا کرده که باشگاه منچستریونایتد برای تقویت خط دفاعی‌اش در فصل پیش رو، خرید مدافع هلندی را در دستور کار قرار داده است. گویا اریک‌تن‌هاخ سرمربی هلندی منچستری‌ها تمایل فراوانی به جذب دلیخت دارد اما یونایتد برای خرید این بازیکن حداقل باید 50 میلیون یورو بپردازد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار