شایعه‌ای جدید با حضور گریلیش در زمین تمرینی یوونتوس
کد خبر: 2922

شایعه‌ای جدید با حضور گریلیش در زمین تمرینی یوونتوس

حضور ستاره انگلیسی منچسترسیتی در مجموعه تمرینی بانوی پیر زمینه‌ساز ایجاد شایعه‌ای دور از ذهن درباره آینده او شده است.

انتشار عکس‌‌های از جک گریلیش در زمین تمرینی باشگاه یوونتوس، باعث ایجاد موجی از شایعات درباره آینده این بازیکن انگلیسی شده است.

در حالی که خیلی‌ها انتظار داشتند گریلیش در این مقطع از سال همراه با تیم ملی انگلیس، در یورو 2024 حضور داشته باشد، گرت ساوت‌گیت سرمربی سه‌شیر در اقدامی غیرمنتظره او را از فهرست بازیکنانش خط زد و به این ترتیب ستاره من‌سیتی به تعطیلات تابستانی رفت. او در بخشی از این تعطیلات به مجموعه تمرینی باشگاه یوونتوس سر زده و تصاویری از خود در حال تمرین در آن محل منتشر کرده است.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس ,

دلیل این تصمیم بازیکن سابق استون‌ویلا مشخص نیست اما حضور او در تورین موجب به وجود آمدن شایعاتی درباره احتمال پیوستن‌اش به بانوی پیر شده که بسیار غیرمحتمل است. من‌سیتی سال 2021 بابت خرید گریلیش 117 میلیون یورو به استون‌ویلا پرداخت، رقمی که یوونتوس در تاریخش تنها یک بار و برای بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو پرداخت. اکنون اما با وضعیت مالی باشگاه جذب چنین بازیکن گران‌قیمتی حتی به فرض خارج بودن او از برنامه‌های تاکتیکی پپ گواردیولا عملاً یک فرضیه محال است.

یکی از دلایلی که سبب شده شایعه جدایی گریلیش شکل بگیرد، عملکرد ضعیف او در فصل گذشته بود که در 36 بازی رسمی تنها سه گل زد و سه پاس گل داد.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار