مورینیو به دنبال جذب هافبک یوونتوس
کد خبر: 3103

مورینیو به دنبال جذب هافبک یوونتوس

مدیران تیم آقای خاص قصد دارند یکی از بازیکنانی که در برنامه‌های سرمربی جدید بانوی پیر جایی ندارد را به خدمت بگیرند.

باشگاه یوونتوس امیدوار است بتواند هافبک آمریکایی خود، وستون مک‌کنی را متقاعد کند که به دومین پیشنهادش پاسخ مثبت بدهد. مک‌کنی پیشنهاد اولش که از سوی تیم استون‌ویلای انگلیس بود را رد کرد و اکنون به نظر می‌رسد که ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه خواهان جذب او شده است.

طبق ادعای سایت اسپورت‌ایتالیا مذاکرات میان فنرباغچه و مک‌کنی در مراحل اولیه قرار دارد و هنوز هیچ چیزی درباره آینده او مشخص نیست به خصوص که بازیکن تأکید کرده تا پایان کارش در تیم ملی آمریکا در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا نمی‌خواهد درباره تیم باشگاهی خود صحبت کند.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , سری A , ژوزه مورینیو ,

با توجه به کم بودن احتمال وجود نقشی پررنگ برای مک‌کنی در برنامه‌های تاکتیکی تیاگو موتا در یوونتوس، این باشگاه با فروش او کاملاً‌ موافق است اما خود بازیکن به بازی در هر تیمی راضی نیست. این در شرایطی است که تنها یک فصل دیگر به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده است. بازیکن سابق لیدزیونایتد، در حال حاضر با احتساب پاداش‌هایش، سالانه 15 میلیون یورو حقوق می‌‌گیرد.

یوونتوسی‌ها امیدوار بودند که بتوانند مک‌‌کنی را به عنوان بخشی از رقم خرید داگلاس لوئیز از یوونتوس به استون‌ویلا بفروشند اما امتناع هافبک آمریکایی فعلاً این معامله را به حالت تعلیق درآورده است. بانوی پیر هم در بسته‌ای جدید، انزو بارنچئا و ساموئل ایلینگ جونیور به علاوه پرداخت نقدی مابه‌التفاوت قیمت لوئیز را به طرف انگلیسی پیشنهاد داده است.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار