پیروزی و صعود آلمان در بازی پرماجرا؛ سیگنال قهرمانی!
کد خبر: 3108

پیروزی و صعود آلمان در بازی پرماجرا؛ سیگنال قهرمانی!

میزبان یورو ۲۰۲۴ در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک با کسب پیروزی برابر تیم ملی دانمارک، دومین تیم راه‌یافته به مرحله یک چهارم نهایی شد.

 در دومین بازی از شب نخست دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024، شب گذشته (شنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک شهر دورتموند، تیم ملی آلمان موفق شد حریف خود دانمارک را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و با توجه به بازی حساب‌ شده و کم‌نقص خود در دفاع و حمله سیگنال قهرمانی صادر کند. این اولین حضور آلمان در مرحله یک چهارم نهایی بعد از سال 2016 است.

کای هاورتس در دقیقه 53 از روی نقطه پنالتی و جمال موسیالا در دقیقه 68 گل‌های تیم تحت هدایت یولیان ناگلسمان را در این بازی به ثمر رساندند.

به این ترتیب ژرمن‌ها پس از سوئیس - تیمی که در مرحله قبل با آن همگروه بودند - به عنوان دومین تیم راه مرحله یک چهارم نهایی شدند و دانمارک مانند ایتالیا از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

بازی پرماجرای  ژرمن‌ها و دانمارک با یکسری حواشی هم همراه بود که مهمترین آنها بارش شدید باران و رخ دادن چند صاعقه در دقیقه 35 بود که مایک اولیور داور مسابقه را مجبور به توقف بازی برای نزدیک به 20 دقیقه کرد. حاشیه جالب دیگر مردود اعلام شدن گل خواکیم اندرسن مهاجم دانمارکی‌ها توسط VAR بود که تنها چند دقیقه بعد از آن همین VAR برخورد توپ با دست او در محوطه جریمه دانمارک را پنالتی تشخیص داد؛ پنالتی‌ای که توسط هاورتس به گل تبدیل شد. به این ترتیب اندرسن در عرض کمتر از 5 دقیقه از گلزنی برای دانمارک به سازنده گل برای آلمانی‌‌های تبدیل شد. گل دیگر ژرمن‌ها در دقیقه 1+90 نیز توسط VAR رد شد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار