کامبک ماتادوری با فوتبال زیبا/ اسپانیا به آلمان رسید!
کد خبر: 3135

کامبک ماتادوری با فوتبال زیبا/ اسپانیا به آلمان رسید!

تیم ملی فوتبال اسپانیا با پیروزی مقابل گرجستان به مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ راه یافت و حریف آلمان لقب گرفت.

تیم ملی فوتبال اسپانیا چهارمین تیم راه یافته به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های یورو 2024 لقب گرفت. در ادامه مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها، تیم‌های اسپانیا و گرجستان از ساعت 22:30 شب گذشته (یکشنبه) مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان، اسپانیا با ارائه یک بازی برتر نسبت به حریف، 4 بر یک به برتری دست یافت و راهی مرحله بعدی شد.

در نیمه نخست و با وجود حملات تیم اسپانیا، این گرجستان بود که روی یک ضد حمله و به لطف گل به خودی «رابین لونورماند» در دقیقه 18 به گل اول رسید. پس از این گل به نظر می‌رسید که اتفاقات دیدار گرجستان-پرتغال باز هم رقم خواهد خورد اما شاگردان لوئیس دلافوئنته توپ و میدان را به طور کامل در اختیار گرفتند و در دقیقه 39 با گل رودری کار را به تساوی کشاندند تا نیمه اول یک بر یک به پایان برسد. با شروع نیمه دوم، حملات اسپانیا ادامه یافت و این تیم در دقیقه 51 روی ارسال زیبای «لامین یامال» و ضربه سر «فابیان رویس» به گل دوم رسید. گرجستان که چیزی برای از دست دادن نداشت، کمی از لاک دفاعی بیرون آمد و البته ضربه‌اش را هم خورد. در دقیقه 75 «نیکو ویلیامز» روی یک ضد حمله و عبور از گئورگی گولسیانی با شوتی محکم گل سوم را برای ماتادورها را به ثمر رساند. این پایان کار نبود؛ چرا که «دنی اولمو» در دقیقه 83 گل چهارم و تیر خلاص را به پیکر نیمه جان گرجستان شلیک کرد تا اسپانیا مقتدرانه گام به مرحله بعدی بگذارد.

قضاوت این بازی بر عهده «فرانسوا لتسیه» از فرانسه بود که به موراتا از اسپانیا و داویتاشویلی از گرجستان کارت زرد نشان داد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار