انتقال رسمی دو بازیکن یوونتوس به استون‌ویلا
کد خبر: 3157

انتقال رسمی دو بازیکن یوونتوس به استون‌ویلا

بانوی پیر دو بازیکن خود را به عنوان بخشی از رقم قرارداد خرید هافبک فصل گذشته استون‌ویلا به تیم انگلیسی فرستاد.

باشگاه یوونتوس به صورت رسمی از انتقال قطعی انزو بارنچئا و ساموئل ایلینگ جونیور به تیم استون‌ویلا خبر داد و جزئیات آن را اعلام کرد.

بیانکونری روز گذشته خرید داگلاس لوئیز هافبک برزیلی استون‌ویلا را با قراردادی 50 میلیون یورویی رسمی کرد که البته همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، بخشی از این رقم با انتقال بارنچئا و ایلینگ جونیور به ویلاپارک جبران می‌شد.

اکنون خود باشگاه یوونتوس نیز این موضوع را با انتشار بیانیه‌ای رسمی تأیید کرده است. بر این اساس، رقم قرارداد بارنچئا 8 میلیون یورو، قابل پرداخت در 4 سال مالی به اضافه حداکثر سه میلیون یورو پاداش است. ایلینگ جونیور هم با قراردادی 14 میلیون یورویی به استون‌ویلا می‌پیوندد که این مبلغ هم در 4 سال قابل پرداخت است و 3 میلیون یورو پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن نیز برای بانوی پیر در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب کل رقمی که یوونتوس برای خرید داگلاس لوئیز هزینه می‌کند به 28 میلیون یورو کاهش می‌یابد. داگلاس لوئیز 26 ساله 5 فصل برای استون‌ویلا بازی کرد و در 204 بازی‌اش در لیگ برتر انگلیس 22 گل به ثمر رساند. او فصل گذشته یکی از مهره‌های تأثیرگذار در موفقیت‌ فصل گذشته استون‌ویلا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار