رونالدو: این آخرین یوروی من خواهد بود/ شایسته صعود بودیم
کد خبر: 3172

رونالدو: این آخرین یوروی من خواهد بود/ شایسته صعود بودیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال درباره پنالتی که در بازی شب گذشته مقابل اسلوونی از دست داد، صحبت کرد و گفت که این آخرین حضورش در مسابقات یورو خواهد بود.

کریستیانو رونالدو که شب گذشته (دوشنبه) در تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال پرتغال مقابل اسلوونی در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2024 یک ضربه پنالتی را در دقیقه 105 از دست داد و همین باعث شد تا احساسی شود و اشک در چشمانش حلقه بزند، پس از این بازی در گفت‌وگو با «یوفا» گفت: حتی قویترین افراد هم روزهای بد خود را دارند. زمانی که تیم بیشترین نیاز را به من داشت، در پایین‌ترین سطح بودم. در جریان بازی ناراحتی زیادی وجود داشت، اما در نهایت این بازی با شادی پایان یافت. فوتبال همین است.

برنده پنج توپ طلا که در ضربات پنالتی اولین پنالتی پرتغال را تبدیل به گل کرد و بلافاصله هم از هواداران به خاطر پنالتی که در جریان بازی از دست داد عذرخواهی کرد، صحبت‌های خود را این‌طور اداامه داد: همانطور که شما دیدید من در طول بازی ضربه پنالتی را به هدر دادم اما می‌خواستم اولین کسی باشم که در ضربات پنالتی موفق به گلزنی می‌شود. من هرگز از رویارویی با چیزهایی که در پیش‌رو دارم، هراسی ندارم و تسلیم شدن چیزی است که هرگز از جانب من نخواهید شنید. در لحظه‌ای که پنالتی را از دست دادم، به خاطر هوادارن‌مان متأسف شدم. من همیشه تمام توانم را برای این پیراهن به کار خواهم برد، حالا چه پنالتی از دست بدهم یا خیر. باید همیشه مسؤلیت‌‌پذیر بود.

وی همچنین در تمجید از هم‌تیمی‌اش که در جریان بازی با چند واکنش استثنایی دروازه پرتغال را بسته نگه داشت و در ضربات پنالتی هم هر سه ضربه اسلوونی را مهار کرد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: باید به دورازه‌‌بان‌مان (کاستا) تبریک بگوییم، او ما را در بازی نگه داشت. حال باید از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لذت ببریم. تیم کار خارق‌العاده‌ای انجام داد. ما تا انتها جنگیدیم و فکر می‌کنم شایسته این پیروزی بودیم چون اقتدار بیشتری داشتیم.

کاپیتان 39 ساله تیم ملی فوتبال پرتغال که ششمین حضورش در مسابقات یورو را تجربه می‌کند، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: این آخرین یوروی من خواهد بود.

پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی باید به مصاف فرانسه برود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار