پیش‌بینی قهرمان یورو ۲۰۲۴ از سوی چرچسوف
کد خبر: 3321

پیش‌بینی قهرمان یورو ۲۰۲۴ از سوی چرچسوف

استانیسلاو چرچسوف قهرمان یورو ۲۰۲۴ از بین تیم‌های ملی انگلیس، فرانسه، اسپانیا و هلند را پیش‌بینی کرد.

استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی 2018 که اکنون هدایت تیم ملی قزاقستان را بر عهده دارد، پیش‌بینی کرد که  انگلیس و فرانسه به فینال جام ملت‌های اروپا 2024 صعود خواهند کرد.

استانیسلاو چرچسوف به خبرگزاری تاس روسیه گفت: انگلیس در نیمه‌نهایی هلند را شکست می‌دهد. در بازی دیگر نیز فرانسه با شکست اسپانیا فینالیست می‌شود و در نهایت قهرمانی را از آن خود خواهد کرد. انگلیس در بازی اخیرش در یورو شبیه خودش بود اما هلندی‌ها هنوز تا حدودی بی‌ثبات بازی می‌کنند. در مورد بازی اسپانیا و فرانسه هم باید بگویم که سرانجام فرانسوی‌ها باید با همراهی امباپه شروع به بازی خوب کنند! همچنین زمان آن رسیده که اسپانیایی‌ها در چنین تورنمنت بزرگی در یک بازی خیلی خوب کار نکنند. هر تیمی معمولاٌ حداقل یک بازی بد در تورنمنت‌ها خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی قزاقستان درباره عملکرد مربیان در یورو 2024 اظهار داشت: ساوت‌گیت مربی خوبی است که کارش را انجام می‌دهد. من متقاعد شده‌ام که اسپالتی و ناگلزمن (سرمربیان ایتالیا و آلمان) تجربه کافی را در این یورو نداشتند. دشان و ساوت‌گیت که مدت‌هاست در تیم‌های‌شان کار می‌کنند، کومان هم باتجربه است و ما آنها را اکنون در نیمه‌نهایی می‌بینیم. اسپالتی و ناگلزمن مربیان خوبی هستند و فقط تجربه کار در تیم ملی در چنین تورنمنتی را نداشتند. معتقدم اگر این مربیان از سوی فدراسیون‌های کشورشای خود تغییر نکنند در تورنمنت‌های بزرگ بعدی تیم‌های کاملاً متفاوتی خواهند داشت، زیرا آنها در مورد اتفاقی که افتاده، تجدیدنظر خواهند کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار