شگفتی‌سازترین تیم یورو ۲۰۲۴ از نظر مورینیو
کد خبر: 3322

شگفتی‌سازترین تیم یورو ۲۰۲۴ از نظر مورینیو

آقای خاص تیمی که به نظر او در قیاس با سایر تیم‌های حاضر در یورو ۲۰۲۴ فراتر از حد انتظار ظاهر شده است را معرفی کرد.

در حالی که برخی پیش از آغاز یورو 2024 و خیلی‌های دیگر به محض تماشای بازی‌ دو بازی نخست تیم ملی اسپانیا در این تورنمنت، آن را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی معرفی کردند، ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه توصیف دیگری از عملکرد ماتادورها انجام داد.

مورینیو که به عنوان کارشناس بازی‌های یورو 2024 را تفسیر می‌کند، درباره اتفاقات مرحله یک چهارم نهایی از جمله حذف پرتغال توسط فرانسه و روبرو شدن آن با اسپانیا گفت: همیشه وقتی که احساس می‌کنید می‌توانید بهتر کار کنید و نتیجه بگیرید، قبول شکست سخت‌تر می‌شود. پتانسیل تیم ملی پرتغال واقعاً زیاد بود.

آقای خاص افزود: پیش‌بینی‌هایی که قبل از آغاز جام انجام دادم تا الان چندان نادرست هم نبوده است. آن موقع گفتم که پرتغال، فرانسه و انگلیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند. به نظرم اسپانیا بزرگترین شگفتی جام بوده است. آنها بهترین بازی‌ها را در این تورنمنت ارائه می‌کنند.

تیم‌های ملی اسپانیا و فرانسه در اولین بازی مرحله نیمه نهایی یورو 2024 امشب از ساعت 22:30 به وقت تهران، در ورزشگاه آلیانتس آره‌نای شهر مونیخ به مصاف هم خواهند رفت و برنده آنها در فینال با برنده نبرد تیم‌های ملی انگلیس و هلند روبرو خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار