توخل در صورت حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان اخراج می‌شود؟
کد خبر: 395

توخل در صورت حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان اخراج می‌شود؟

بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ با لاتزیو در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند نقش مستقیمی در آینده حرفه‌ای توماس توخل داشته باشد.

بایرن مونیخ که جمعه شب در هفته بیست‌وچهارم بوندس‌لیگای آلمان در خانه فرایبورگ تن به تساوی 2-2 داد، حالا خود را برای بازی حساس سه‌شنبه شب با لاتزیو در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده می‌کند. گفته می‌شود مدیران باشگاه بایرن مونیخ با توجه به وضعیت تیم‌شان در فصل جاری، پیشروی تا حداقل مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برای خود هدف‌گذاری کرده‌اند، این در حالی است که شایعاتی وجود دارد که در صورت حذف باواریایی‌ها در این مرحله از رقابت‌ها، توماس توخل از سمت سرمربیگری این تیم اخراج خواهد شد. باشگاه بایرن مونیخ اخیراً بیانیه‌ای منتشر و اعلام کرد طبق توافق صورت گرفته با توماس توخل، طرفین در پایان فصل به همکاری با هم پایان خواهند داد.

روزنامه «بیلد» در این رابطه گزارش داد؛ مدیران بایرن مونیخ مطمئن نیستند که توماس توخل را حتی در صورت حذف از لیگ قهرمانان فوراً اخراج کند یا خیر.  دلیل این موضوع این است که تردیدهایی در بین مدیران باشگاه وجود دارد که چه کسی تا پایان فصل جانشین او خواهد شد. این ایده اما وجود دارد که اگر بایرن از لیگ قهرمانان حذف شود، دیگر مهم نیست که توخل بماند، چون فصل کم‌وبیش برای باواریایی‌ها تمام خواهد شد. با این حال، اگر او بماند، این خطر نیز وجود دارد که باعث ناامیدی بیشتر بازیکنان شود و این روند مذاکرات با آنها برای تمدید قرارداد را پیچیده می‌کند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ مشکل اینجاست که بایرن در حال حاضر گزینه‌ای منطقی برای انتصاب به عنوان مربی موقت ندارد. همه اعضای کادرفنی فعلی تیم همگی از تیمِ توخل هستند و هیچ مربی مناسب و با تجربه‌ای هم در تیم‌های رده‌های باشگاهی بایرن وجود ندارد که بتواند بلافاصله هدایت سرخپوشان مونیخی را برعهده بگیرد. بنابراین این موضوع کاملاً منتفی نیست که توخل حتی در صورت حذف بایرن در روز سه‌شنبه به کارش در بایرن ادامه دهد، هر چند این به نوع حذف احتمالی بایرن و عملکردی که تیم در بازی با لاتزیو نشان خواهد داد نیز بستگی دارد.

توخل که در ماه مارس 2023 جانشین یولیان ناگلسمان در بایرن مونیخ شد و فصل گذشته هم باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند، تیمش در حال حاضر با 54 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ سطح اول فوتبال باشگاهی آلمان جای دارد و با بایرلورکوزنِ صدرنشین که یک بازی کمتر انجام داده 7 امتیاز اختلاف دارد.

بایرن مونیخ در حالی از ساعت 23:30 سه‌شنبه به وقت تهران در حالی در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای لاتزیو خواهند بود که در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر مغلوب نماینده ایتالیا شد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار