هشدار گواردیولا به رئال برای لیگ قهرمانان
کد خبر: 413

فریب نتیجه بازی رفت برابر لایپزیش را نخورید

هشدار گواردیولا به رئال برای لیگ قهرمانان

پپ گواردیولا معتقد است در لیگ قهرمانان نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت حتی اگر در بازی رفت با اختلاف برنده شده باشید.

 منچسترسیتی دیروز توانست دربی برابر یونایتد را 3-1 برنده شود. دیداری که ابتدا در آن عقب افتاده بود ولی در نیمه دوم ورق را برگرداند.

تیم تحت هدایت پپ گواردیولا حالا باید خود را مهیای بازی چهارشنبه برابر کپنهاگن در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان کند. سیتی بازی رفت را 3-1 در زمین حریف برده و در نشست خبری بعد از دربی از پپ سوال شد که آیا به دلیل اهمیت بازی هفته بعد مقابل لیورپول، به تیم اصلی خود برابر کپنهاگن استراحت خواهد داد یا خیر.

مربی اسپانیایی ولی پاسخ جالبی داد که حاوی هشداری هم برای رئال بود: «یادتان است فصل قبل ما در بازی رفت یک هشتم نهایی توانستیم 1-3 در زمین لایپزیش برنده شویم و در دور برگشت تا به خودمان بیایم دو گل عقب افتادیم؟ اینجا لیگ قهرمانان است و نمی‌توان هیچ حریفی را ساده گرفت. هر نتیجه‌ای در دور رفت حاصل شده، به تاریخ پیوسته و باید در بازی بعدی از صفر شروع کرد. یک کارت قرمز برای مثال می‌تواند همه چیز را عوض کند. ما باید بسیار مراقب باشیم.»

لازم به ذکر است که سیتی در نهایت توانست بازی را 3-2 از لایپزیش ببرد و به دور بعد برود. رئال مادرید همین چهارشنبه باید بازی برگشت را برابر لایپزیش برگزار کند در حالی در دور رفت با یک گل برنده شد. پپ اینگونه به رئال هم هشدار داد که نباید فریب نتیجه بازی رفت را بخورد.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار