قول مولر به هواداران بایرن پیش از دیدار با لاتزیو
کد خبر: 417

قول مولر به هواداران بایرن پیش از دیدار با لاتزیو

توماس مولر به هواداران بایرن قول داد او و همه هم‌تیمی‌هایش تمام تلاششان را برای تغییر اوضاع تیم بحران‌زده مونیخی به کار خواهند بست.

بایرن‌مونیخ سه‌شنبه‌شب در بازی برگشت دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به دیدار بایرن‌مونیخ می‌رود. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه المپیکوی شهر رم با برتری یک بر صفر لاتزیو خاتمه یافت. توماس مولر با وجود نتایج نامطلوب بایرن در هفته‌های اخیر مطمئن است باواریایی‌ها در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لاتزیو سربلند خواهد بود.

به گزارش اسپورت‌بازر، مولر ۳۴ساله پیش از دیدار سه‌شنبه‌شب گفت: در دیدار با لاتزیو با تمام توان به میدان خواهیم رفت. نتیجه بازی رفت خیلی اهمیتی ندارد. مهم نیست گل‌هایمان را در شروع بازی یا اواسط نیمه دوم بزنیم. سه‌شنبه همه چیز خوب پیش خواهد رفت و با قلب و مغزمان مقابل لاتزیو قرار خواهیم گرفت. چیزی را که نباید فراموش کنیم این است که در طول بازی باید منضبط بمانیم.

او افزود: مطمئن باشید ما بازیکنان تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از این وضعیت انتقادی بگذریم و به شرایط خوب قبل برگردیم. قطعاً این احساس را دارم که بازیکنان هر چه در توان دارند در ادامه نشان خواهند داد تا اوضاع را تغییر دهیم. هنوز موفق نشده‌ایم ولی فرصت انجام تغییر را داریم.

بایرلورکوزن یکشنبه‌شب در خانه کلن به میدان رفت و دو بر صفر برنده شد تا ۶۴ امتیازی شود. شاگردان ژابی آلونسو اکنون با بایرن‌مونیخ رده دومی ۱۰ امتیاز فاصله دارند و به همین خاطر شانس قهرمانی بایرن در بوندسلیگا هفته به هفته کمتر می‌شود.

بایرن‌مونیخ پیش از این از جام حذفی آلمان نیز کنار رفته است و لیگ قهرمانان تنها شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی است و در غیر این صورت بایرن بعد از بیش از یک دهه فصل را بدون کسب هیچ جامی به پایان خواهد برد.

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار