پایان‌ هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس با جشنواره گل آرسنال
کد خبر: 434

تیم آرتتا خیال تسلیم شدن ندارد

پایان‌ هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس با جشنواره گل آرسنال

توپچی‌های لندن در دیداری خارج از خانه، حریف خود را تحقیر و جایگاه‌شان را در جدول رده‌بندی لیگ جزیره تثبیت کردند.

پرونده هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (دوشنبه) با برگزاری یک دیدار از ساعت 23:30 به وقت تهران بسته شد که در آن آرسنال میزبانش شفیلدیونایتد را با نتیجه 6 بر صفر در هم کوبید.

جشنوار گل تیم تحت هدایت میکل آرتتا در دقیقه 5 توسط مارتین اودگارد آغاز شد. در دقیقه 13 جیدن بوگل بازیکن تیم میزبان به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و تنها دو دقیقه بعد با گلزنی گابریل مارتینلی اختلاف دو تیم به سه گل افزایش یافت. در دقیقه 25 کار میزبان دیگر یکسره شد و این تیم گل چهارم را از کای هاورتز دریافت کرد. با این حال آرسنالی‌ها قبل از رفتن به رختکن یک بار دیگر هم دروازه میزبان را باز کردند و این گل در دقیقه 39 به وسیله دکلان رایس رقم خورد. نیمه دوم تنها یک گل داشت که آنهم سهم آرسنالی‌ها بود و این بار نیز یک بازیکن متفاوت گلزنی کرد؛ بن وایت در دقیقه 58.

این چهارمین برد متوالی آرسنال برابر شفیلدیونایتد در لیگ برتر انگلیس بود که در آنها 16 بار دروازه حریفش را باز کرده و تنها یک گل خورده است.

به این ترتیب توپچی‌ها با کسب نوزدهمین پیروزی خود در این فصل، 61 امتیازی شدند تا فاصله دو امتیازی با لیورپول صدرنشین و اختلاف یک امتیازی با منچسترسیتی رده دومی را حفظ کنند و در کورس قهرمانی باقی بمانند. این در حالی است که نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده آنها، استون ویلا شش امتیاز کمتر دارد.

 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار