مارچینیاک داور دیدار اتلتیکو - اینتر شد
کد خبر: 598

مارچینیاک داور دیدار اتلتیکو - اینتر شد

داوران دیدارهای چهارشنبه شب لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد.

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اسامی داوران دیدارهای چهارشنبه شب دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد که بر این اساس دیدار تیم‌های اتلتیکومادرید و اینتر در ورزشگاه متروپولیتانو را شیمون مارچینیاک از لهستان سوت خواهد زد. توماش کویاتکوفسکی از لهستان نیز به‌عنوان داور VAR (کمک داور ویدیویی) این بازی انتخاب شده است. شاگردان سیمونه اینزاگی در بازی رفت به برتری یک بر صفر رسیدند.

در بازی همزمان تیم‌های دورتموند و پی‌اس‌وی آیندهوون در حالی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم می‌روند که دانیله اورساتو از ایتالیا این دیدار را سوت خواهد زد و هموطن او یعنی پائولو والری از ایتالیا نیز داور VAR خواهد بود. تقابل دو تیم در بازی رفت یک - یک مساوی شد.

یوفا پیش از این اسامی داوران دیدارهای سه‌شنبه شب دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را منتشر کرده بود که بر این اساس قضاوت دیدار تیم‌های بارسلونا و ناپولی به دنی ماکلیه از هلند سپرده شده است. بازی رفت دو تیم با تساوی یک - یک پایان یافت.

همچنین بازی سه‌شنبه شب آرسنال و پورتو در ورزشگاه امارات را کلمنت تورپین از فرانسه سوت خواهد زد. شاگردان سرجیو کونسیسائو در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار