مورد مرموز کریم بنزما در الاتحاد
کد خبر: 601

مورد مرموز کریم بنزما در الاتحاد

کریم بنزما مدتی است به دلیل مصدومیت شرایط بازی ندارد و مربی الاتحاد حاضر نشد در مورد زمان بازگشت او حرف بزند.

شرایط برای کریم بنزما در سال 2024 خوب پیش نرفته است. اول به دلیل قهر و غیبت در تمرینات، بعد به دلیل مشاجره شدید با مارسلو گایاردو (مربی اتحاد) و حالا به دلیل مصدومیت. 

به نظر می رسید او دیگر مصدوم نیست و 27 بهمن نیز به میادین برگشت اما سه بازی بعد این بازیکن دوباره مصدوم شد. حالا حتی سرمربی آرژانتینی هم جرأت نمی کند زمان بازگشتش را فاش کند، با وجود اینکه هفته گذشته روزنامه های عربستان اعلام کردند که این بازیکن بهبود یافته است.

1992155

چهارشنبه گذشته او به تمرینات بازگشت اما گایاردو در کنفرانس مطبوعاتی پس از شکست چند روز پیش الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال همه شایعات را خاموش کرد: «روابط من و بنزما عادی است. او یک حرفه ای است و ما همه حرفه ای هستیم. ما منتظر هستیم تا او برای بازی ها آماده شود. کریم تا زمانی که کاملا آماده باشد برای ما بازیکن مهمی خواهد بود.»

یک تئوری می گوید که او آماده است تا فردا برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم تحت هدایت ژرژ ژسوس به میادین بازی بازگردد، اما طبق گزارش روزنامه عربستانی الریاضیه، ستاره فرانسوی به تمرینات انفرادی خود ادامه می دهد و همچنان از آسیب کمر و نیز عضلات پای راست رنج می برد.  آنچه مشخص است اینکه او تلاش می کند تا هر چه زودتر به میادین بازگردد ولی زمانش مشخص نیست.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار