مقصد بعدی گواردیولا از نگاه کاپیتان پیشین سیتی
کد خبر: 676

مقصد بعدی گواردیولا از نگاه کاپیتان پیشین سیتی

کاپیتان برزیلی پیشین منچستر سیتی پیش‌بینی کرد که گواردیولا بعد از جدایی از سیتیزن‌ها هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده بگیرد.

پپ گواردیولا هشتمین سال حضورش در منچستر سیتی را تجربه می‌کند.

گواردیولا تا ۲۰۲۵ با سیتی قرارداد دارد اما گمانه‌زنی درباره مقصد بعدی او بالاست و به نظر می‌رسد که او بعد از جدایی از سیتیزن‌ها به فوتبال ملی روی خواهد آورد.

فرناندینیو یکی از بازیکنانی است که با گواردیولا کار کرده است. او ۹ فصل در منچستر سیتی بازی کرد و توانست ۵ جام به دست آورد.

به نوشته دیلی میل، این هافبک بزریلی که دو فصل پیش از سیتی جدا شد، درباره مقصد بعدی گواردیولا گفت: به نظرم گواردیولا بعد از جدایی از منچستر سیتی به فوتبال ملی روی می‌آورد. او دوست دارد حضور در جام جهانی را به عنوان سرمربی تجربه کند. فکر نمی‌کنم که تیم ملی برزیل گزینه نخست گواردیولا باشد. نظر من این است که تیم ملی انگلیس نزدیک‌ترین گزینه به گواردیولاست. او سال‌ها است که در انگلیس مربی‌گری می کند و به خوبی با فضای فوتبال در این کشور و بازیکنان آشناست.

فرناندینیو ادامه داد: هلند هم شانس بالایی برای جذب گواردیولا دارد چرا که پدر فوتبالی گواردیولا، یوهان کرایف است و به همین خاطر او به فوتبال هلند علاقه دارد. به نظرم گواردیولا در سال ۲۰۲۶ هدایت یک تیم ملی را برعهده می‌گیرد.

او درباره این سوال که آیا احتمال حضور گواردیولا در نیمکت اسپانیا وجود دارد؟ گفت: نه این امکان نیست. به خاطر قضیه ایالت کاتالونیا این احتمال وجود ندارد.

 

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار