حساب کردن آنچلوتی روی کورتوا و میلیتائو برای تقابل با منچسترسیتی
کد خبر: 708

حساب کردن آنچلوتی روی کورتوا و میلیتائو برای تقابل با منچسترسیتی

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید روی دروازه‌بان بلژیکی و مدافع برزیلی‌اش برای مصاف با منچسترسیتی حساب باز کرده است.

کارلو آنچلوتی روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از بازی امروز (شنبه) شاکردانش با اوساسونا در چارچوب هفته بیست‌ونهم لالیگا خبر داد که تبیو کورتوا و اِدر میلیتائو که هفته پیش بعد پس از دوری طولانی مدت از میادین به خاطر پارگی رباط صلیبی به تمرینات گروهی بازگشتند، بعد از پنجره بازی‌های ملی پیش‌رو آماده بازی خواهند بود.

روزنامه «مارکا» اسپانیا خبر داد؛ باشگاه رئال مادرید برنامه‌ریزی کرده که در جریان برگزاری بازی‌های ملی پیش‌رو، بازی‌های دوستانه‌ درون باشگاهی برگزار کند تا وضعیت کورتوای 31 ساله و میلیتائوی 26 ساله را بسنجد. طبق این گزارش؛ کارلو آنچلوتی روی دروازه‌بان بلژیکی‌اش و مدافع برزیلی خود برای بازی با منچسترسیتی در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حساب باز کرده است. کارلتو و کادر پزشکی رئال مادرید می‌خواهند این دو بازیکن ماه آینده میلادی (آوریل) به شرایط بازی برسند اما بدون هیچگونه ریسکی.

آنچلوتی روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از بازی با اوساسونا گفته بود: «ما از این دو هفته استراحت (به هنگام برگزاری بازی‌های دوستانه ملی) برای انجام دو بازی دوستانه بین خود و تیم جوانان رئال مادرید استفاده خواهیم کرد. فکر می‌کنم کورتوا و میلیتائو را برای بازی با اتلتیک بیلبائو در اختیار داشته باشیم».

تیبو کورتوا درست در فاصله یک روز مانده تا آغاز فصل 24-2023 لالیگای اسپانیا در تمرینات رئال مادرید دچار پارگی رباط صلیبی شد. در ادامه اِدر میلیتائو هم در جریان برتری 2 بر صفر رئال مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو در چارچوب هفته اول لالیگای اسپانیا دچار مصدومیت مشابه شد.

رئال مادرید که در حال حاضر با 69 امتیاز صدرنشین لالیگای اسپانیا است، پس از بازی امروز با اوساسونا، در حدود دو هفته استراحت خواهد کرد و سپس در تاریخ 12 فروردین در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پذیرای اتلتیک بیلبائو خواهد بود و بعد از آن خود را آماده بازی خانگی با منچسترسیتی در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد کرد، دیداری که در تاریخ 21 فروردین برگزار خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار