بازیکنان لیورپول جانشین کلوپ را انتخاب
کد خبر: 716

بازیکنان لیورپول جانشین کلوپ را انتخاب

یورگن کلوپ در پایان فصل از لیورپول خواهد رفت و سران باشگاه باید جانشینی خوب برای مربی آلمانی انتخاب کنند. رختکن تیم گزینه محبوب خودش را دارد.

یورگن کلوپ در نشست خبری چهارشنبه خود بار دیگر تاکید کرد که از لیورپول خواهد رفت و تصمیمش تغییر نمی‌کند. او گفت چنین تصمیماتی را نمی‌توان بدون فکر کردن گرفت و او از کاری که می‌خواهد انجام دهد، مطمئن است.

او بعد از 9 سال آنفیلد را ترک می‌کند و از سه ماه پیش که این خبر را اعلام کرد، گمانه‌زنی‌‎ها در مورد جانشین او شروع شده است. برای بسیاری بهترین گزینه ژابی آلونسو است که در اولین تجربه مربیگری حرفه‌ای خود با لورکوزن عالی کار کرده و این تیم را در مسیر قهرمانی بوندسلیگا و لیگ اروپا قرار داده است، اما نظر رختکن تیم گزینه دیگری است.

طبق ادعای آلن برزیل، خبرنگار اسکاتلندی، برای بازیکنان لیورپول بهترین گزینه جانشینی کلوپ کسی جز دستیار اول او یعنی پپ لیندرز نیست. مرد شماره 2 کادر فنی لیورپول بعد از کلوپ که گویا میان بازیکنان محبوبیت خاصی دارد. 

دین ساندرز، بازیکن سابق لیورپول، نیز این را تایید کرد: «بله، من هم شنیده‌ام که بازیکنان از ایده جانشینی لیندرز به جای کلوپ استقبال می‌کنند.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار