بایرن‌ مونیخ حریفش را گلباران کرد
کد خبر: 724

بایرن‌ مونیخ حریفش را گلباران کرد

هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال آلمان با پیروزی پرگل باواریایی‌ها دنبال شد.

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال آلمان، امروز (شنبه) از ساعت 18 به وقت تهران، 5 بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میزبان خود تیم دارمشتات را با نتیجه 5 بر 2 در هم کوبید.

بایرن مونیخ اگرچه گل اول بازی را در دقیقه 28 از تیم اسکارک دریافت کرد اما در دقیقه توسط جمال موسیالا در دقایق 36 و 64، هریک در دقیقه 1+45، سرژ گنبری در دقیقه 74 و ماتیس تل در دقیقه 3+90 گل‌ خورده را پاسخ داد. دارمشتات در دقیقه 5+90 به وسیله اسکای ویلهمسون دومین گل را زد تا از سنگینی شکست بکاهد.

شاگردان توماس توخل با این نتیجه نوزدهمین پیروزی خود را کسب کردند و 60 امتیازی شدند تا فاصله خود را با بایرلورکوزن صدرنشین که یک بازی کمتر انجام داده است، موقتاً به 7 امتیاز کاهش دهند. همچنین بایرن مونیخ به لطف گل‌هایی که در این بازی زد شمار گل‌های زده خود در فصل جاری را به 78 مورد افزایش داد تا اکنون از نظر تفاضل گل با لورکوزن (هر دو تیم 47+) برابر باشد.

در بازی‌های همزمان، نتایج زیر رقم خورد:

هایدنهایم یک - مونشن‌گلادباخ یک
ماینتس 2 - بوخوم صفر
یونیون برلین 2 - وردربرمن یک
ولفسبورگ یک - آگزبورگ 3

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت 21 هوفنهایم پذیرای اشتوتگارت رده سومی خواهد بود.

در جدول رده‌بندی مسابقات، پس از لورکوزن 67 امتیازی و بایرن مونیخ 60 امتیازی، اشتوتگارت با 53 امتیاز سوم است و لایپزیگ با 49 امتیاز چهارم است

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار