زیباترین فوتبالیست زن جهان وارد حرفه‌ای شد که باور نمی‌کنید!
کد خبر: 78

زیباترین فوتبالیست زن جهان وارد حرفه‌ای شد که باور نمی‌کنید!

 آلیشا لمان، ستاره استون‌ویلا و تیم ملی فوتبال زنان سوئیس می‌خواهد آهنگ رپ بخواند!

زیباترین فوتبالیست زن جهان وارد حرفه‌ای شد که باور نمی‌کنید!
 

آلیشا لمان، ستاره استون ویلا، استعداد خود را در رپ‌خوانی به نمایش گذاشت و حتی تکست آهنگ جدیدش را نیز در معرض دید عموم قرار داد. 

این ملی‌پوش سوئیسی به استعداد در دریبل زدن مدافعان و حمله به دروازه شهرت دارد. با این حال، لمان زمانی که در سریال «قفل‌شده» بی‌بی‌سی ظاهر شد، نشان داد در رپ‌خوانی هم استعداد دارد.

هنگامی که از لمان در مورد جدیدترین اقداماتش در این زمینه سوال شد فاش کرد که به همراه هم‌تیمی سابقش در استون‌ویلا، شانیا هیلز، تلاش کرده یک آهنگ رپ بسازد.

«آخرین یادداشت من؟» آلیشیا با خنده این را پرسید و بعد گفت: «من و شانیا که فصل گذشته با من بازی کرد یک آهنگ رپ کوچک نوشتیم، اما من نمی‌توانم آن را نشان دهم. منتشر نشده است، وقتی منتشر شد آن را خواهید شنید.»

با این حال، پس از اصرار زیاد، او خطی از این تکست را به اشتراک گذاشت که به این صورت بود: «من یک گردنبند دارم AL!» «با گردنبندم، این AL عزیزم نام من است.»

 

هنگامی که از او پرسیده شد آیا آهنگ را منتشر خواهد کرد یا نه، لمان بلافاصله پاسخ داد: «نه، بدیهی است. من یک فوتبالیستم!»

لمان یکی از سلبریتی‌های اینستاگرام است و به داشتن بیش از ۱۶ میلیون طرفدار در رسانه‌های اجتماعی می‌بالد. همین او را به یکی از پرطرفدارترین چهره‌های فوتبال زنان در سراسر جهان تبدیل کرده است.

لمان مشتاق پاسخ دادن به منتقدانش در زمین و بازی استون‌ویلاست که روز شنبه در WSL میزبان چلسی است. لمان پس از اینکه در جریان باخت 7-1 سوئیس مقابل اسپانیا هدف ترول‌ها قرار گرفت قصد دارد ثابت کند فوتبالیست خوبی است.

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار