نقشی متفاوت برای اکرم عفیف
کد خبر: 845

نقشی متفاوت برای اکرم عفیف

اکرم عفیف بعد از خداحافظی حسن الهیدوس از بازی‌های ملی پیراهن این بازیکن را بر تن خواهد کرد و کاپیتان جدید قطری‌ها خواهد بود.

روز‌های درخشان تیم ملی فوتبال قطر ادامه دارد. این تیم بعد از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا رقابت‌های انتخابی جام جهانی را مقتدرانه آغاز کرد. این تیم با درخشش اکرم عفیف توانست برابر کویت با سه گل به پیروزی دست پیدا کند.

عفیف ستاره بی‌چون و چرای قطری‌ها در چند سال اخیر در دیدار برابر کویت هم توانست بازی بسیار خوبی را به نمایش گذارد و دبل کند. او در این بازی در نقش و با شماره جدیدی دیده شد.

 

سران فوتبال قطر تصمیم گرفتند که به پاس درخشش اکرم عفیف در جام ملت‌های اخیر آسیا که با قهرمانی عنابی‌ها به پایان رسید بازوبند کاپیتانی تیم‌شان را به این بازیکن بدهند و شماره یازده او بعد از خداحافظی حسن الهیدوس به ۱۰ تغییر کند تا ثابت شود که به جایگاهی ویژه در تیم ملی دست پیدا کرده است.

عفیف پیش از این شماره یازده را می‌پوشید و در دیدار برابر کویت هم بازوبند کاپیتانی را به بازو بست و هم با شماره ۱۰ الهیدوس به میدان رفت. او در جام ملت‌های آسیا عنوان بهترین گلزن و بازیکن رقابت‌ها را به دست آورد تا بیشترین نقش را در قهرمانی قطری‌ها برای دومین دوره پیاپی در جام ملت‌های آسیا داشته باشد.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار