تغییرات بزرگ اینتر از راه می‌رسد
کد خبر: 917

تغییرات بزرگ اینتر از راه می‌رسد

صندوق آمریکایی اوک‌تری تصمیم گرفته مالکیت باشگاه اینتر را به فروش برساند.

تغییرات بزرگ در اینتر نزدیک است. طبق گزارش کوریره دلو اسپورت سهام‌داران جدید برای خرید اینتر ابراز علاقه کرده‌اند و این خطر بیرون راندن گروه سونینگ را به همراه دارد. بدون تمدید، صندوق آمریکایی حاضر نیست به استیون ژانگ زمان بیشتری بدهد.

مهلت بازپرداخت 375 میلیون وام اخذ شده از سوی ژانگ به عنوان رئیس فعلی باشگاه اینتر با احتساب سود، تا 30 می به پایان می‌رسد و با چنین شرایطی امکان ادامه فعالیت مالکان فعلی باشگاه اینتر وجود ندارد. مگر اینکه گروه چینی در موقعیتی باشد که بتواند مذاکرات برای فروش باشگاه را نهایی کند.

برای این صندوق آمریکایی روش مذکور در واقع تضمینی برای دریافت قرضی است که در اختیار استیون ژانگ گذاشته است. مشکل اما این است که در حال حاضر هیچ مذاکره‌ای بین سونینگ و سایر طرف‌ها در جریان نیست.

در حالی‌که کمتر از دو ماه تا پایان مهلت بازپرداخت وام باقی مانده، لازم است مذاکراتی انجام شود که حداقل 3 سال است هرگز آغاز نشده است!

چه چیزی تغییر کرده است؟ اینطور به نظر می‌رسد که اوک‌تری دیگر علاقه‌ای به مالکیت اینتر ندارد. با این حال، این صندوق مالی واقع در ایالات متحده ارزیابی کرد که، حتی اگر زمان بیشتری بدهد، بعید است که پولش را پس بگیرد. به همین دلیل تصمیم گرفتند به دنبال خریداران جدیدی باشند تا از این طریق به پول‌شان برسند.

 

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار