پیروزی خانگی لیورپول با کامبک برابر برایتون
کد خبر: 953

پیروزی خانگی لیورپول با کامبک برابر برایتون

شاگردان یورگن کلوپ با پیروزی برابر یکی از تیم‌های سرسخت جزیره، موقتاً به صدر جدول لیگ برتر انگلیس صعود کردند.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (یکشنبه) از ساعت 16:30 به وقت تهران، در ورزشگاه آنفیلد تیم فوتبال لیورپول پذیرای برایتون بود و موفق شد میهمانش را با نتیجه2 بر یک از پیش رو بردارد.

لیورپول در حالی موفق به کسب پیروزی در این بازی شد که در دقیقه 2 دروازه‌اش توسط دنی ولبک، مهاجم سابق آرسنال باز شده بود. 25 دقیقه طول کشید تا قرمزپوشان مرسی‌ساید به شوک زودهنگام حریف پاسخ دهند و گل تساوی را توسط لوئیس دیاس به ثمر برسانند. در دقیقه 65 نیز محمد صلاح کامبک میزبان را کامل کرد و با زدن گل دوم لیورپول پیروزی را برای این تیم به ارمغان آورد.

با این نتیجه لیورپول 67 امتیازی شد و موقتاً از آرسنالی که پیش از این تنها به دلیل تفاضل گل بالاتر از مرسی‌ساید‌ها در صدر جدول قرار داشت سبقت گرفتند.

آرسنال برای پس گرفتن صدر جدول از لیورپول کار بسیار سختی دارد چرا که در مهمترین بازی هفته از ساعت 19 امشب به وقت تهران، در ورزشگاه اتحاد میهمان منچسترسیتی رده سومی خواهد بود.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، پس از لیورپول، آرسنال با 64 امتیاز، من‌سیتی با 63 امتیاز و استون‌ویلا با 56 امتیاز به ترتیب رده‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار