سرمشق تیم ملی والیبال تغییر نکرد؛ «باخت، باخت، باخت و ...»
کد خبر: 2522

سرمشق تیم ملی والیبال تغییر نکرد؛ «باخت، باخت، باخت و ...»

تیم ملی والیبال در پنجمین دیدارش در فصل ۲۰۲۴ لیگ ملت‌ها با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ژاپن شد، تا پنجمین شکست خود در فصل جاری این رقابت‌ها را متحمل شود.

تیم ملی ایران در نخستین بازی‌اش در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال که در شهر فوکواوکا در جنوب ژاپن برگزار می‌شود، به مصاف تیم میزبان رفت و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

«موفق شدیم با امتیاز نزدیک به ژاپن ببازیم»؛ این جمله قابل تأمل و حسرت‌بار گزارشگر بازی در پایان ست نخست بازی ایران و ژاپن در روز نخست از هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال 2024 بود. ست نخست،‌ طبق پیش‌بینی‌ها با برتری ژاپن که هم امتیاز میزبانی داشت و هم دست بالاتر را در رنکینگ جهانی به خود اختصاص داده بود، آغاز شد. ژاپن در حمله،‌ عملکرد بهتری داشت و خیلی زودتر به امتیاز 23 رسید. سرویس‌های کم‌نظیر میثم صالحی نیز تنها توانست اختلاف امتیازها را کمتر کند. ست نخست با حساب 25 بر 23 به سود ژاپن تمام شد.

بازی در ست دوم، نزدیک‌تر آغاز شد و ادامه پیدا کرد. ژاپنی‌ها باز هم در این ست، قدرت حمله و تاکتیک‌های متنوع تهاجمی خود را به رخ ایران کشیدند و نشان دادند شکست دادن این تیم، کار آسانی نیست. شاگردان فیلیپ بلان در ست دوم نیز 25 بر 22 برنده شدند.

جریان بازی در ست سوم هم تغییر نکرد و تنها بازیکنان ایران از نظر ذهنی و جسمی،‌ خالی‌تر و آماده شکست شدند. ست سوم، ست پایانی بازی بود که با حساب 25 بر 17 به سود ژاپن، ثبت شد.

تیم ملی ایران در بازی بعدی خود از ساعت 6:30 روز پنجشنبه 17 خرداد سال 1403 به مصاف برزیل می‌رود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار