بوکس گزینشی المپیک| حبیبی‌نژاد و مقصودی با پیروزی آغاز کردند
کد خبر: 479

بوکس گزینشی المپیک| حبیبی‌نژاد و مقصودی با پیروزی آغاز کردند

در ادامه رقابت‌های جهانی بوکس گزینشی المپیک، دو بوکسور کشورمان موفق به شکست حریفان خود شدند.

در ادامه رقابت‌های جهانی بوکس گزینشی المپیک که از روز یکشنبه - 13 اسفندماه در شهر بوستو آرسیستو ایتالیا آغاز شده است، شب گذشته(سه‌شنبه - 15 اسفند ماه) دو بوکسور کشورمان با برتری در نخستین دیدار خود به مرحله بعد راه یافتند.

در وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی‌نژاد در مقابل مسفین بیرو از اتیوپی به برتری دست یافت تا در مرحله بعد حریف بوکسوری از بریتانیا شود.

همچنین مسلم مقصودی بوکسور باتجربه کشورمان نیز در وزن 71 کیلوگرم مقابل نیدال فقها از فلسطین به راحتی به پیروزی رسید. او در مرحله بعد به مصاف بوکسوری از تینیداد و توباگو خواهد رفت.

در ادامه مسابقات، امروز(چهارشنبه - 16 اسفند ماه) پوریا امیری در وزن 92 کیلوگرم ایران با جان ماروین از فیلیپین دیدار خواهد کرد و ایمان رمضان‌پور‌ در وزن 92+ با کدی‌ آگنس از جزایر سیشل‌ رقابت می‌کند.‌

تیم ملی بوکس کشورمان با شش بوکسور در این رقابت‌ها حضور دارد و فونتانا کوبایی هدایت تیم ملی کشورمان را برعهده دارد. همایون امیری و محمد عاشری نیز به عنوان مربی در کادرفنی تیم ملی کشورمان حضور دارند.

در ادامه، مسلم مقصودی در وزن 71 کیلوگرم مقابل «نیدال فقها» از فلسطین قرار گرفت و حریف خود را به راحتی شکست داد و صعود کرد. مسلم در دور بعدی به مصاف «پرینس سولومون» از ترینیداد و توباگو، خواهد رفت.

دوشنبه شب نیز، دانیال شه‌بخش و میثم قشلاقی مقابل رقیبان صاحب برتری شده بودند.

همچنین چهارشنبه، پوریا امیری در 92 کیلو و ایمان رمضان‌پور در 92+ کیلوگرم بالای رینگ می‌روند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار