بوکس گزینشی المپیک| حذف تاریخ‌ساز ایران و دومین برد قشلاقی
کد خبر: 547

بوکس گزینشی المپیک| حذف تاریخ‌ساز ایران و دومین برد قشلاقی

در ادامه مسابقات بوکس گزینشی المپیک، دانیال شه‌بخش با شکست از دور مسابقات کنار رفت و میثم قشلاقی موفق به کسب دومین پیروزی خود شد.

رقابت‌های جهانی بوکس گزینشی المپیک پاریس  شب گذشته(جمعه - 18 اسفند ماه) در شهر بوستو آرسیتسیو کشور ایتالیا پیگیری شد و دانیال شه‌بخش تنها مدال‌‌آور بوکس ایران در مسابقات جهانی با شکست مقابل نماینده ترکمنستان از دور مسابقات کنار رفت و میثم قشلاقی موفق به کسب دومین پیروزی خود شد.

در رقابت‌های وزن 80 کیلوگرم، میثم قشلاقی که در گام نخست موفق به شکست نماینده هند شده بود با هکتور آگوئرو از مکزیک روی رینگ رفت و این حریف را نیز از پیش‌رو برداشت. قشلاقی در مرحله یک‌هشتم نهایی با گرادوس‌ از هلند روبه‌رو‌ می‌شود.

سپس در وزن 57 کیلوگرم، دانیال شه‌بخش دارنده برنز جهان و نقره آسیا که ابتدا بوکسور مطرحی از ونزوئلا را شکست داده بود، با شکور‌ اوزوف‌ از ترکمنستان مبارزه کرد و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب حریف خود شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در ادامه مسابقات، امشب(شنبه - 19 اسفند ماه)، علی حبیبی‌نژاد در وزن 63.5 کیلوگرم در سومین مبارزه خود به مصاف نماینده ژاپن خواهد رفت و  ایمان رمضانپور در وزن 90+ کیلوگرم با‌ آبودو‌ موینزه‌ از فرانسه پیکار خواهد کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار