حسن یزدانی به بوداپست می‌رود، مگر آنکه آماده نباشد
کد خبر: 1885

حسن یزدانی به بوداپست می‌رود، مگر آنکه آماده نباشد

رئیس هیئت کشتی مازندران می‌گوید حسن یزدانی پیش از المپیک باید به یک مسابقه برود و می‌رود؛ مگر آنکه آماده نباشد.

امید شایگان درباره وضعیت حسن یزدانی و اینکه آیا او از اردوی بعدی به جمع آزادکاران ملی‌پوش اضافه خواهد شد؟، گفت: حسن در باشگاه خودش تمرین می‌کند و قطعا از اردوی بعدی خواهد آمد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود یزدانی تمایلی به شرکت در تورنمنت بوداپست نداشته، تاکید کرد: پیش از المپیک، باید به مسابقه برود و می‌رود، مگر اینکه آماده نباشد.

رئیس هیئت کشتی مازندران درخصوص اینکه قبلا به نظر می‌رسید کامران قاسم‌پور هم همراه یزدانی در وزن 86 کیلوگرم در تورنمنت رنکینگ‌دار مجارستان شرکت کند، گفت: تصمیم کادرفنی تیم ملی این بود که حسن یزدانی تنها برود، کامران قاسم‌پور هم تمریناتش را پیگیری می‌کند و هرجا که نیاز باشد به تیم ملی کمک خواهد کرد.

 

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه عوامل جنجال‌ساز مسابقات انتخابی استانی مازندران، هنگام برگزاری مسابقات انتخابی کشوری نونهالان نیز در سالن هفت‌تیر حضور پیدا کرده‌اند و آیا با آنها بعد از اتفاقاتی که چندی پیش در ایزدشهر رخ داد، برخورد نشده است؟، گفت: شکایت قضایی که در جریان است، من هم عکس‌ها را دیدم که آنها در سالن حضور دارند، حکم‌شان از سوی دادگاه صادر می‌شود. اتفاقا پیش‌بینی می‌کردیم که به مسابقات تهران بروند، اما اختیار سالن با ما نبود، بچه‌ آنها مسابقه داشته و آنها هم به سالن رفته‌اند.

شایگان در پاسخ به این سوال که فردی که در فایلم‌های منتشرشده از کشتی نونهالان مازندران چاقو به دست داشت هم در سالن هفت‌تیر حاضر شده است؟، تاکید کرد: من در عکس‌ها آن شخص را ندیدم و بعید می‌دانم او هم بوده باشد.

 

 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار