کشتی‌گیر آمریکایی حریف فینال یزدانی/ رضایی در رده‌بندی
کد خبر: 2586

کشتی‌گیر آمریکایی حریف فینال یزدانی/ رضایی در رده‌بندی

در غیاب آرون بروکس که نفر منتخب ۸۶ کیلوگرم آمریکا برای المپیک پاریس است، ترنت هیدلای به بوداپست آمده است و در فینال تورنمنت رنک‌دار با حسن یزدانی کشتی خواهد گرفت.

رقابت‌های رنکینگ‌دار  مجارستان در سه وزن 74، 86 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد از صبح امروز (18 خرداد) در بوداپست آغاز شد که دو نماینده کشورمان به مصاف حریفان رفتند.

در وزن 74 کیلوگرم، علی رضایی که دور اول استراحت کرده بود، 5 بر صفر توران بایراموف کشتی‌گیر آذربایجانی را برد، اما در نیمه نهایی با نتیجه 7 بر صفر و ضربه فنی مغلوب رازامبک جمالوف کشتی‌گیر روسی‌الاصل ازبکستان شد و به دیدار رده‌بندی راه پیدا کرد.

او برای کسب نشان برنز، عصر امروز با برنده کشتی گئورگی الباکیدزه از مجارستان و مونترو از ونزوئلا مبارزه می‌کند.

در وزن 86 کیلوگرم نیز حسن یزدانی بعد از شکست 13 بر 2 اتهان راموس از پورتوریکو و 12 بر 2 هایتو ایشیگورو از ژاپن، در نیمه نهایی هم 10 بر صفر  عظمت دولتبیکوف قزاق را برد و فینالیست شد.

دارنده 9 نشان المپیک و جهانی، برای کسب مدال طلای تورنمنت مجارستان امشب با ترنت هیدلای آمریکایی مبارزه خواهد کرد.

آرون بروکس که با شکست دیوید تیلور، ملی‌پوش 86 کیلوگرم آمریکایی‌ها در بازی‌های المپیک شد، به مجارستان نیامده و هیدلای نماینده این کشور در آخرین تورنمنت رنک‌دار است.

پیش از این کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرده بود که یزدانی در صورت نمایش آمادگی کتف و بدنش بعد از جراحی، به عضویت تیم ملی برای حضور در المپیک درخواهد آمد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار