جام یاشاردوغو| پایان بی‌نقص وفایی‌پور با مدال طلا؛ پلنگ‌وار به برنز رسید
کد خبر: 545

جام یاشاردوغو| پایان بی‌نقص وفایی‌پور با مدال طلا؛ پلنگ‌وار به برنز رسید

هادی وفایی‌پور که نماینده ۸۶ کیلوگرم تیم ملی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیاست، موفق شد مدال طلای جام بین‌المللی یاشاردوغو را از آن خود کند.

مسابقات کشتی آزاد جام بین‌المللی یاشاردوغو از صبح امروز (شنبه) در آنتالیا آغاز شده است که عصر امروز نیز با برگزاری دیدارهای فینال و رده‌بندی پیگیری شد.

ایران دو نماینده در مرحله پایانی داشت که هادی وفایی‌پور نشان طلای وزن 86 کیلوگرم را از آن خود کرد و محمدمهدی پلنگ‌وار نیز به مدال برنز رسید.

در وزن 57 کیلوگرم، ابراهیم خواری که با ضربه فنی مغلوب بکزات آلمازبک اولو از قرقیزستان شده بود با شکست حریفش در مراحل بعدی از دور رقابت‌ها حذف شد.
در وزن 65 کیلوگرم، علی خرمدل بعد از بردن حریفی از ترکیه، 10 بر صفر مغلوب ادلان عسکراف از قزاقستان شد و او هم به خاطر شکست حریفش، از جدول حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم، محمدمهدی پلنگ وار که دور اول استراحت کرده بود، باوجودی که 11 بر صفر مغلوب الوکبک ژولدوشبکوف از قرقیزستان شد، با فینالیست شدن حریفش در شانس مجدد کارش را با شکست  5 بر صفر حریف آذربایجانی دنبال کرد و در مبارزه رده‌بندی هم 7 بر 6 از سد حریف قزاقستانی گذشت و به مدال برنز رسید.
در وزن 74 کیلوگرم، حسین ابوذری 3-یک به واسیلی دیاکون از مولداوی باخت و از دور رقابت‌ها حذف شد.
در وزن 86 کیلوگرم، هادی وفایی‌پور با شکست 10 بر صفر عیسی گالیف قزاق، 11 بر 4 یودایی تاکاهاشی ژاپنی،  11 بر یک اسوم شولیدزه گرجستانی به فینال رسید و در مبارزه پایانی هم  اردن بات بیامباسورن از مغولستان را 10 بر صفر  برد و مدال طلا گرفت. 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار