ترکیب آزادکاران اعزامی به بیشکک
کد خبر: 793

ترکیب آزادکاران اعزامی به بیشکک

باوجود عملکرد نه چندان رضایت‌بخش کشتی‌گیر ۵۷ کیلوگرم اعزامی به تورنمنت یاشاردوغو، ابراهیم خواری نماینده وزن اول ایران در مسابقات قهرمانی آسیا خواهد بود.

کادر فنی تیم ملی آزاد نفرات اعزامی به جام بین‌المللی یاشاردوغو را طوری گزینش کرد که اغلب گزینه‌های اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در آنتالیا محک بخورند، همچنین در وزن 70 کیلوگرم نیز ملی‌پوش از بین امیرمحمد یزدانی و محمدعلی عموزاد انتخاب شود که یزدانی برنده این مبارزه انتخابی بود.

بعد از عملکرد ضعیف ابراهیم خواری در ترکیه، این احتمال مطرح شد که نماینده 57 کیلوگرم ایران تغییر کند اما باتوجه به وضع موجود او همچنان قرار است نماینده آسیایی کشتی آزاد باشد، چرا که احمد جوان، نفر اول کشور قرار است در مسابقات کسب سهمیه آسیایی کشتی بگیرد.

همچنین علیرضا سرلک نیز به دلیل ابتلا به آنفولانزای شدید از لیست اعزامی خارج شده و همچنان او گزینه احتمالی کشتی آزاد برای مسابقات کسب سهمیه جهانی-درصورت عدم موفقیت احمد جوان در گزینشی بیشکک- است.

به این ترتیب ابراهیم خواری در 57 کیلو، رضا اطری در 61 کیلو، رحمان عموزاد در 65 کیلو، امیرمحمد یزدانی در 70 کیلو، حسین ابوذری در 74 کیلو، محمد نخودی در 79 کیلو، هادی وفایی‌پور در 86 کیلو، امیرحسین فیروزپور در 92 کیلو، کامران قاسم‌پور یا محمدحسین محمدیان در 97 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم ملی‌پوشان کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا هستند و احمد جوان در 57 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو و امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو برای کسب سهمیه المپیک به بیشکک اعزام می‌شوند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار