حضور یزدانی در خانه کشتی/ قاسم‌پور استارت زد
کد خبر: 856

حضور یزدانی در خانه کشتی/ قاسم‌پور استارت زد

حسن یزدانی بعد از مدت‌ها در اردوی تیم ملی حاضر شد اما برای پیگیری تمرینات بدنسازی به شهر خودش بازگشت.

 در حالی که هادی وفایی‌پور به عنوان نفر اول فعلی وزن 86 کیلوگرم اکنون در اردوی تیم ملی است و بعد از قهرمانی در تورنمنت یاشاردوغوی ترکیه، حالا خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند، حسن یزدانی هم که برای مصاحبه عیدانه تلویزیون در تهرانبسر می‌برد، سری هم به اردوی تیم ملی کشتی آزاد در خانه کشتی زد و در ادامه به شهر خودش بازگشت تا همچنان تمرینات بدنی را در جویبار پیگیری کند.

همان‌طور که از قبل هم اعلام شده بود؛ یزدانی طبق تجویز پزشک، اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت به روی تشک بازگشته و اجازه آغاز تمرین کشتی خواهد داشت. او بعد از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در بلگراد و طلای بازی‌های آسیایی در هانگژو، کتفش را جراحی کرد و حالا به دنبال این است که بعد از جراحی بتواند بار دیگر نماینده 86 کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک 2024 پاریس باشد.

حسن یزدانی سابقه کسب دو نشان طلا و نقره بازی‌های المپیک در ریو 2016 و توکیو 2020 را دارد و خودش را برای شرکت در سومین المپیک زندگی‌ قهرمانی‌اش آماده می‌کند.

همچنین کامران قاسم‌پور دیگر مدعی وزن 86 کیلوگرم تیم ملی آزاد که چندی پیش مورد عمل جراخی قرار گرفت به اردوی تیم ملی بازگشته و به تازگی مرور فن را استارت زده است.

او پیش از این قرار بود نماینده 97 کیلوگرم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا باشد و قبل از آن نیز در جام یاشاردوغو یک بار دیگر در این وزن محک بخورد که از لیست اعزامی به ترکیه خارج شد و بعید به نظر می‌رسد در بیشکک هم روی تشک برود.

کامران قاسم‌پور حالا دیگر مدعی وزن 86 کیلوگرم تیم ملی آزاد است که باید با دیگر مدعیان این وزن برای حضور در بازی‌های المپیک رقابت کند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار