توخل برای جانشینی ژاوی دندان تیز کرد!
کد خبر: 161

توخل برای جانشینی ژاوی دندان تیز کرد!

​روزنامه‌نگار اسکای اسپورت از تمایل توماس توخل برای حضور در لالیگای اسپانیا خبر داد.

به گزارش سایت rbc، توماس توخل، سرمربی بایرن اعتراف کرد که علاقه‌مند به حضور در لالیگای اسپانیاست. صحبت‌های این مربی را فلوریان پلتنبورگ، روزنامه‌نگار اسکای اسپورت در صفحه شخصی خود در ایکس منتشر کرده است.

توماس توخل در صحبت‌هایی درباره حضور در یک لیگ اروپایی گفت: دوست دارم دوباره به خارج از کشور بروم. من قبلا مربی پاری سن ژرمن و چلسی بودم و به دنبال تجربه جدیدی نیز هستم. لالیگای اسپانیا لیگ فوق العاده‌ای دارد و من دوست دارم حضور در این لیگ را تجربه کنم.

پیش از این، ژاوی، سرمربی بارسلونا از جدایی خود از این تیم در پایان فصل خبر داد و پس از آن رسانه ها شروع به معرفی نامزدهای احتمالی برای جانشینی او کردند.

دیلی میل نوشته است که میشل، سرمربی ژیرونا و یورگن کلوپ که تصمیم گرفت در پایان فصل لیورپول را ترک کند دو گزینه جدی خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا برای جانشینی یورگن کلوپ هستند. 

کریستین فالک، روزنامه‌نگار بیلد نیز نوشت که لاپورتا در سال ۲۰۲۱ با هانس دیتر فلیک در تماس بود و می‌تواند این مربی را جذب کند. فلیک در ماه سپتامبر از تیم ملی آلمان اخراج شد و از آن زمان بدون تیم بوده است.

دیشب یک‌شنبه، اتلتیکومادرید در واندا متروپولیتانو میزبان والنسیا بود و موفق شد با گل‌های لینو و دپای رقیبش را شکست دهد و هم امتیاز با بارسلونا و با تفاضل گل بهتر نسبت به شاگردان ژاوی در جایگاه سوم جدول بایستد و اکنون بارسلونا چهارم است.

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید