یادداشت تند سروش علیه اتهامات!
کد خبر: 156

یادداشت تند سروش علیه اتهامات!

سروش رفیعی با انتشار یادداشتی تند به اتهامات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

در روزهای گذشته و به‌خصوص بعد از انتخاب اوسمار ویه‌را به‌عنوان سرمربی پرسپولیس، انتقادات زیادی علیه بازیکنان پرسپولیس مطرح بوده و در این بین دو نفر بیشترین میزان انتقاد را متوجه خود دیدند: سروش رفیعی و علیرضا بیرانوند.

یکی از اتهامات این بود که برخی از بازیکنان پرسپولیس ترجیح می‌دادند اوسمار به‌عنوان سرمربی انتخاب شود تا باشگاه امکان بهتری برای پرداخت مطالبات آنها داشته باشد.

با این حال سروش که این فصل تلاش کرده نقشی متفاوت در تیم پرسپولیس ایفا و با انتشار چند ویدیو نیز سعی کرده جایگاهش را در میان هواداران تقویت کند، خطاب به هواداران پرسپولیس نوشته که نباید فریب فضای مجازی را بخورند.

جالب اینکه سروش در این پست نوشته اگر مشورتی هم بوده، ابتدا با کاپیتان‌ها انجام شده و سپس با سایر بازیکنان. نکته جالب اینکه چند روز پیش امیری و عالیشاه با انتشار استوری مشترک نوشتند که هیچ دخالتی در انتخاب سرمربی نخواهند داشت اما سایر بازیکنان این استوری را بازنشر نکردند.

او همچنین در بخشی از پست خود با کنایه نوشت: مشکل ما مردم اینه هرکس واسمون سیاه بازی دراره و پشت منفعت خودش قایم بشه آدم خوبست.

جالب اینکه رفیعی حتی در مورد پنجره بسته پرسپولیس هم نظر داده و نوشته که به دلیل درگیری با رادو پنجره بسته است.

روی صحبتم با شما هوادار عزیز است. برادر من، خواهر من تمام مشکل ما همینه که حاضر نیستیم در مورد چیزی که می‌شنویم اطلاعات درستی کسب کنیم یا حداقل فکر کنیم هرچیزی که تو فضای مجازی یه مشت آدم کارکشته که دنبال دلال بازی و نفع خودشون هستن مینویسن باور می‌کنید. جالب نیست واستون که در این مدت اخیر چرا هر اتفاقی میوفته انگشت اتهام سمت سروش میره !!!!

بازی شمس آذر و داستان ایسلندی نزدنی که بعد خودشون عذر خواهی کردن وقتی حقیقت معلوم شد. الان هم بحث مربی و باند بازی! باند بیرانوند و سروش یک لحظه به این فکر کردید که اگر گواردیولا با ۱۵ میلیون دلار بشه مربی چه ربطی به قرارداد من و بازیکنان دیگه داره ؟!ما قرارداد داریم و باشگاه تعهد به پرداخت، پس از نظر مالی چه فرقی واسه بازیکن داره؟

اما فرق واسه تیم و هوادار داره که هنوز درگیر پول رادو و پنجره بسته است!! حتی حاضر نیستید فکر کنید آیا واسه علی بیرانوند فرقی داره چه کسی مربی باشه؟ هر کس بیاد که علی بازی می‌کنه مگه از یحیی سختگیرتر داشتیم تو بحث فنی؟

سال گذشته ۱۱ هفته من بیرون بودم، مگه کسی اعتراضی از من دید که الان نگران جایگاهم باشم با اومدن هر کسی؟این تیم ۲۵ بازیکن داره حتی حاضر نیستید یک لحظه به این فکر کنید چطور سروش تصمیم می‌گیره واسه همه؟ مگه تیم کاپیتان‌هاشو نداره؟ مگه تیم کادر مدریتی و هیئت مدیره نداره؟ اگر مشورتی هم صورت گرفته اول با کاپیتان‌ها بوده بعد با بقیه!

مشکل ما مردم اینه هرکس واسمون سیاه بازی دراره و پشت منفعت خودش قایم بشه آدم خوبست ولی من اینجوری یاد گرفتم که صداقت همیشه برنده است حتی اگر به ضررم تموم بشه حرف زیاده، اگر نمی‌گم به‌خاطر آرامش و موفقیت تیم دلیل نمی‌شه با سکوت کسانی باید حرف بزنن هجمه روی من و علی باشه اما یادتون نره دوستان گر پرده بر اُفتد نه تو مانی و نه من !!!!!التماس تفکر

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید