پایان جام‌جهانی کره‌جنوبی برای تیروکمان ایران بدون مدال!
کد خبر: 2301

پایان جام‌جهانی کره‌جنوبی برای تیروکمان ایران بدون مدال!

مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران ایران با دست خالی به کار خود در این مسابقات در بخش انفرادی و تیمی پایان دادند.

تیم‌های ریکرو مردان و بانوان، تیم میکس ریکرو ایران و ۵ کماندار ایرانی باقی مانده در مرحله حذفی کاپ جهانی کره‌جنوبی نیز بدون کسب مدال به کار خود در این مسابقات پایان دادند تا دست تیروکمان ایران در این مسابقات نیز از کسب مدال باز بماند.

تیم‌های ریکرو مردان و بانوان

تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب فائز محمدی، رضا شبانی و محمدحسین گلشنی پس از استراحت در دور نخست بازی‌های حذفی در دور دوم به مصاف تیم ژاپن رفت و با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

تیم ریکرو بانوان نیز با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پورماهانی و مهتا عبداللهی در دور نخست بازی‌های حذفی به مصاف تیم آمریکا رفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

تیم میکس ریکرو

همچنین تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و رضا شبانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی رسید. این تیم در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه شش بر صفر مغلوب مکزیک شد و از صعود به دور بعدی بازماند.

حذف ۵ کماندار در بخش انفرادی

 

در بخش انفرادی نیز رضا شبانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ژاپن رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد. فائز محمدی در مسابقات ریکرو در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی نیز در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد. همچنین یسنا پورماهانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.  مهتا عبداللهی نیز در مسابقات ریکرو در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از چین تایپه رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت تا تیم‌های ملی ریکرو بانوان و آقایان، تیم میکس ریکرو و هر پنچ کماندار ایرانی حاضر در مرحله حذفی بدون کسب مدال به کار خود پایان دهند.

باید خاطرنشان کرد پیش از این نیز، سه کماندار ایرانی در مرحله مقدماتی از صعود به مراحل بالاتر باز مانده بودند.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار