برنامه ویژه کمیته انضباطی برای ساماندهی سکوهای ورزشگاه‌ها
کد خبر: 1935

برنامه ویژه کمیته انضباطی برای ساماندهی سکوهای ورزشگاه‌ها

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قصد دارد با اجرای طرحی به ساماندهی سکوهای ورزشگاه‌ها بپردازد.

حاشیه‌های تماشاگران در ورزشگاه‌های ایران، همواره معضلی جدی برای فوتبال داخلی محسوب می‌شود؛ از شعارهای تند علیه بازیکنان گرفته تا پرتاب اشیاء و بعضاً درگیری‌های شدید روی سکوها، اتفاقاتی که در طول سالیان گذشته منجر به صدور آرای متفاوت و زیادی از سوی کمیته انضباطی شده، اما ظاهراً بازدارندگی لازم را نداشته است.

در همین راستا و پس از حاشیه‌های رخ داده در دیدار پرسپولیس - سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برنامه ویژه‌ای را برای ساماندهی کانون هواداران باشگاه‌ها در نظر گرفته است و در نامه‌ای از باشگاه‌ها درخواست کرده تا لیدرهای خود در سکوهای ورزشگاه‌های خانگی را به طور دقیق به کمیته انضباطی معرفی کنند.

بر این اساس کمیته انضباطی قصد دارد برای فصل آینده، با همکاری ناظران انضباطی تخلفات احتمالی رخ داده روی هر سکوی ورزشگاه‌ها را به طور جداگانه مورد بررسی قرار دهد و همان جایگاه و لیدر مربوطه را با جرایم انضباطی و احتمالاً محرومیت جریمه کند.

علاوه بر این، فدراسیون فوتبال قصد دارد برای فصل آینده هماهنگی‌هایی با سازمان ثبت احوال در حوزه بلیت‌فروشی آنلاین انجام دهد تا افراد در ورزشگاه‌ها در صندلی مرتبط با خود قرار بگیرند و به این ترتیب متخلفان شناسایی شوند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار