داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس
کد خبر: 2255

داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس

مسابقات هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران قرار بود روز گذشته به انجام برسد که بعد از اعلام عزای عمومی، برنامه مسابقات دستخوش تغییر و تحولات شد و حالا قرار است دیدارهای هفته بیست‌وهشتم روز جمعه چهارم خردادماه پیگیری شود.

کوپال ناظمی در طول دوران فعالیت خود بیشترین قضاوت را برای تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان داشته است و برای هر کدام از این تیم‌ها 11 بار سوت زده و جالب آنکه هیچ‌گاه نبرد رودرروی آن‌ها را قضاوت نکرده است. ناظمی با قضاوت در دوئل جمعه‌شب، به رکورد 12 بازی داوری برای تیم پرسپولیس می‌رسد که رکوردی منحصربفرد در دوران داوری او محسوب می‌شود.

سرخ‌پوشان پایتخت در حالی در 11 مسابقه در طول 5 سال اخیر با هدایت کوپال ناظمی به میدان رفته‌اند که بررسی آمار و ارقام نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها در 7 قضاوت اخیر ناظمی توانسته‌اند برنده از زمین مسابقه بیرون بروند! در فصل جاری، ناظمی 2 بار برای پرسپولیس سوت زده که در دوئل با شمس‌آذر، سرخ‌پوشان پایتخت 2 بر یک برنده شدند و مقابل پیکان هم بردی 2گله را به‌دست آوردند. در مجموع قضاوت‌های کوپال ناظمی برای پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت در 9 مسابقه از 11 دیدار برنده شده‌اند و تنها شکست این تیم با قضاوت ناظمی در لیگ نوزدهم رقم خورده که آن‌ها در هفته بیست‌وهشتم برابر ذوب‌آهن با یک گل مغلوب شدند!

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار