نکونام: باید هوشیار باشیم تا اتحادمان را به هم نزنند
کد خبر: 2269

نکونام: باید هوشیار باشیم تا اتحادمان را به هم نزنند

سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی با نساجی قائمشهر به تشریح آخرین وضعیت تیمش پرداخت.

جواد نکونام درباره دیدار فردا (جمعه) تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ساکت الهامی دوست خوبم به لحاظ فنی، تیم خوب و باشخصیتی ساخته که در هفته‌های اخیر توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد. ما هم استقلال هستیم و در فصل جاری بازیکنان‌مان ثابت کرده‌اندکه بسیار فداکارانه، جنگنده و با تعصب بازی می‌کنند تا دل هواداران را شاد کنند. ما تا روز آخر به حمایت‌های بی‌دریغ و خالصانه چه از سوی هواداران و چه از سوی پیشکسوتان خود نیاز داریم و ان‌شاءالله بتوانیم لطف آنها را جبران کنیم.

وی که سابقه سرمربیگری در نساجی و صعود این تیم مازندرانی آن هم پس از 24 سال را در کارنامه دارد، گفت: من در آن زمان کار خاصی نکردم، بلکه نساجی و شهر قائمشهر لیاقت صعود به لیگ برتر را داشتند. آن اتفاق برای همیشه در ذهن و زندگی من نقش بسته است و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد اما اینجا دوست دارم بیشتر درباره استقلال و تماشاگرانش حرف بزنم. سه فینال مهم در پیش داریم که فینال اول‌مان فرداست، همه از اهمیت مسابقه مطلع هستیم و با تمام توان به زمین می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: مهمترین فاکتور برای موفقیت، حفظ آرامش و تمرکز روی بازی‌ها و تمرینات است. همه متحد و یکدل هستیم تا پایان خوبی برای فصل رقم بزنیم. لازم است این روزها همه ما استقلالی‌ها هوشیارتر از همیشه باشیم و اجازه ندهیم کسی بخواهد اتحاد‌مان را به هم یا با حواشی به تیم‌مان ضربه بزند. در حال حاضر در آرامش هستیم و این نکته مهمی است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار