محکومیت ۴ باشگاه دیگر لیگ برتری
کد خبر: 2473

محکومیت ۴ باشگاه دیگر لیگ برتری

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را صادر کرد.

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را به شرح زیر صادر کرد:

* با توجه به شکایت محمد طیبی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون بابت اصل خواسته و مبل ۴۸۸ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت روح الله سیف اللهی از باشگاه ذوب آهن اصفهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹۹ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۱۹۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پی شکایت امید افشون از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۴۶ میلیون و ۳۵۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۲ میلیارد ریال قرار رد صادر کرد.

*با توجه به شکایت فرامرز سلطانی آرانی از باشگاه استقلال، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۵۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت محمد علی زارع از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۶ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹۹۱ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پرونده شکایت محمدعلی زارع از باشگاه مس رفسنجان، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.

*در پرونده شکایت علی اکبر بهلول از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۷ میلیون و ۲۲۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار