بارسلونا با ستاره اسپانیایی لایپزیگ وارد مذاکره شد
کد خبر: 1456

بارسلونا با ستاره اسپانیایی لایپزیگ وارد مذاکره شد

یک منبع کاتالان از آغاز مذاکرات میان مدیرورزشی باشگاه بارسلونا با بازیکن اسپانیایی تیم فوتبال لایپزیگ خبر داد.

نشریه موندودپورتیووی اسپانیا مدعی شد که دکو مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا هفته گذشته با مدیر برنامه و پدر دنی اولمو، بازیساز اسپانیایی تیم فوتبال لایپزیگ جلسه‌ای داشته تا درباره انتقال این بازیکن به کاتالونیا نظر و شروط احتمالی آنها را جویا شود.

طبق ادعای موندو؛ علاقه بارسلونا به جذب اولموی 25 ساله بسیار جدی است و دکو نیز در جلسه‌ای که چهارشنبه برگزار شد، این موضوع را به اطلاع نمایندگان بازیکن رسانده است. با این حال خرید این ملی‌پوش اسپانیایی برای بارسا با توجه به مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی‌اش بسیار سخت به نظر می‌رسد.

قرارداد اولمو با لایپزیگ تا سال 2027 اعتبار دارد و بارسلونا برای اینکه بتواند او را قبل از این تاریخ به خدمت بگیرد باید بند فسخ 60 میلیون یورویی این قرارداد را بپردازد، مگر اینکه دکو راهی برای تخفیف گرفتن از لایپزیگ پیدا کند. در همین حال نشریه موندودپورتیوو نوشته که احتمال دارد باشگاه آلمانی با فروش قسطی بازیکنش به بارسلونا نیز موافقت کند.

گویا بارسلونا در مورد شروط شخصی خود بازیکن مشکلی ندارد؛ به خصوص که او محصول آکادمی خود این باشگاه (لاماسیا) است و تا سال 2015 هم پیراهن بارسلونا را به تن می‌کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار