بارسلونا مصمم به فروش دیونگ
کد خبر: 1588

بارسلونا مصمم به فروش دیونگ

هافبک هلندی بارسلونا در لیست فروش این باشگاه قرار خواهد گرفت.

فرنکی دیونگ که در جریان شکست 3 بر 2 یکشبه شب بارسلونا مقابل رئال مادرید در هفته سی‌و‌دوم لالیگای اسپانیا دچار پیخ‌خوردگی از ناحیه مچ پا شد و در حدود یک ماه خانه‌نشین خواهد بود و فصل برایش تمام‌شده است، در پایان فصل جاری در لیست فروش این باشگاه کاتالونیایی قرار خواهد گرفت.

روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا در این باره خبر داد؛ باشگاه بارسلونا تصمیم به فروش دیونگ 26 ساله گرفته تا از این طریق بودجه خرید یک هافبک دفاعی سطح بالا فراهم شود.  بارسلونا نه‌تنها به دلیل اقتصادی، بلکه به خاطر اینکه کادر فنی تیم به این نتیجه رسیده‌ که این هافبک هلندی توانایی بازی به عنوان پست هافبک دفاعی را ندارد، او را در لیست فروش قرار خواهد داد.

دیونگ که تا پایان ماه ژوئن 2026 با بارسلونا قرارداد دارد اما نمی‌خواهد از این تیم جدا شود. مدیران باشگاه تلاش خواهند کرد تا دیونگ را برای جدایی از بارسا متقاعد کنند اما کار سختی خواهند داشت، چون او یکی از بازیکنانی است که بیشترین دستمزد دریافتی را در بارسا دارد. گفته می‌شود بارسلونا روی دیونگ 100 میلیون یورو قیمت گذاشته است.

روزنامه «اسپورت» همچنین خبر از علاقه برناردو سیلوا برای پیوستن به بارسلونا داده است و به این منظور حتی حاضر است در دستمزد دریافتی‌اش تخفیف بدهد. بارسلونا هم در حال بررسی این موضوع است که آیا باید بند فسخ 58 میلیون یورویی هافبک پرتغالی منچسترسیتی را در تابستان پیش‌رو فعال کند یا خیر.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار