احتمال انصراف ۳ بازیکن از پیوستن به بارسلونا با جدایی ژاوی
کد خبر: 166

احتمال انصراف ۳ بازیکن از پیوستن به بارسلونا با جدایی ژاوی

​سه بازیکنی که گفته می‌شد به خاطر ژاوی هرناندز قصد پیوستن به بارسلونا را داشتند، ممکن است که قید رفتن به این تیم را بزنند.

جدایی ژاوی هرناندس از بارسلونا در پایان فصل یا شاید هم زودتر، اگرچه ممکن است که منجر به تغییر وضعیت فعلی تیم بحران زده کاتالونیا شود اما بدون شک تبعاتی هم برای این تیم به همراه خواهد داشت.

ژاوی به سبب آوازه و افتخارات دوران بازیگری‌اش یکی از عوامل اصلی موفقیت بارسلونا برای جذب بازیکنان مطرح از جمله روبرت لواندوفسکی، ژول کونده، آندریاس کریستنسن و پس از آنها ژوائو فلیکس و ژوائو کانسلو بود. دقیقاً به همین دلیل انتظار می‌رفت که در پایان فصل یکسری ستاره‌های دیگری هم به بارسلونا ملحق شوند اما این اتفاق ممکن است دیگر رخ ندهد، زیرا مربی 44 ساله در پایان فصل دست از هدایت آبی‌و‌اناری‌ها خواهد کشید.

طبق گزارش رادیو کادناسر؛ کاریزمای ژاوی می‌‌توانست مشکلات مالی بارسلونا برای خرید بازیکنان مد نظرش را جبران کند و از این رو بازیکنانی مانند مارتین سوبی‌مندی از رئال سوسیه‌داد، برناردو سیلوا از منچسترسیتی و یاشوا کیمیش از بایرن مونیخ همگی به کاپیتان سابق بارسا برای ملحق شدن به تیم او چراغ سبز نشان داده بودند. با خروج ژاوی اما پیوستن این سه بازیکن به بارسلونا هم در هاله‌ای از ابهام قرار خواهد گرفت به خصوص با مشکلات مالی روزافزون باشگاه که قدرت خرید آن را کاهش داده است.

منبع: ایلنا

دیدگاه‌تان را بنویسید