چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت
کد خبر: 2109

چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت

باشگاه چلسی حاضر است در ازای دریافت ۴۰ میلیون یورو، روملو لوکاکو را بفروشد.

روملو لوکاکو که به صورت قرضی در رم بازی می‌کند، ممکن است به زودی فوتبال اروپا را ترک کند و راهی عربستان شود. لوکاکو بعد از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان اروپا که با شکست اینتر مواجه شد زیر فشار زیادی بود و حتی مورد توهین نژادپرستانه هم قرار گرفت. با این حال او این فصل در رم عملکرد خوبی در این فصل داشت و در ۴۶ بازی در تمام رقابت‌ها ۲۰ گل به ثمر رسانده است.

چلسی که تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد  روی لوکاکو قیمت گذاشت. بر این اساس چلسی حاضر است روملو لوکاکو را در تابستان بفروشد. آبی‌ها  ۴۰ میلیون یورو روی این ستاره بلژیکی قیمت گذاشته‌اند.

به نظر می‌رسد که این بلژیکی سرانجام تابستان امسال تغییر باشگاه خواهد داد و از او به عنوان محتمل‌ترین گزینه برای ادامه دوران حرفه ای‌اش در عربستان یاد می‌شود. رودی گالتی، روزنامه نگار مشهور نقل و انتقالات نوشته است که چند تیم لیگ عربستان، لوکاکو را به عنوان یکی از اهداف اصلی پنجره نقل و انتقالات آتی معرفی کرده‌اند.

به گفته این منبع، احتمال چنین توافقی بسیار زیاد است.

روملو لوکاکو قرار بود که بعد از آمدن پوچتینو به چلسی برگردد و دوباره در لیگ برتر انگلیس به میدان برود ولی پوچتینو تمایلی به خرید این بازیکن ندارد. رسانه‌های عربی و اروپایی فصل قبل از پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی الهلال به لوکاکو خبر داده بودند. 

 

منبع: ايسنا
  • P ارسالی در

    لوکاکو میتونه بره عربستان

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار