لاپورتا تصمیم به اخراج ژاوی گرفته است
کد خبر: 2148

لاپورتا تصمیم به اخراج ژاوی گرفته است

رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم دارد ژاوی هرناندس را از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کند.

به نظر می‌رسد رابطه خوان لاپورتا و ژاوی هرناندس به شدت سرد و اتفاقات اخیر نیز سبب شده تا رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم به اخراج این مربی 44 ساله بگیرد، این در حالی است که ژاوی اخیراً با تغییر نظر خود تصمیم گرفت فصل بعد هم سرمربی بارسلونا باقی بماند؛ جالب اینکه لاپورتا نیز از تصمیم او ابراز خوشحالی کرده بود.

روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا در شماره امروز (شنبه) خود گزارش داد؛ خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم گرفته ژاوی فصل بعد روی نیمکت این تیم نباشد. طبق این گزارش؛ بارسلونا در صورت اخراج ژاوی باید 18 میلیون یورو به عنوان غرامت به این مربی اسپانیایی بپردازد.

روزنامه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا نیز در شماره امروز خود از خراب شدن رابطه لاپورتا و ژاوی خبر داده و مدعی شده که رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم به اخراج ژاوی گرفته است و در این راستا نشستی را برنامه‌ریزی خواهد کرد تا این موضوع را به اطلاع او برساند.

در سوی دیگر برخی رسانه‌های کاتالونیایی گزارش داده‌اند که دستیار لاپورتا در تلاش است تا ژاوی را متقاعد کند که با توافقی دوجانبه بارسلونا را ترک کند تا این باشگاه کمترین ضرر مالی را ببینید.

ژاوی در پی برتری 2 بر صفر پنجشنبه شب شاگردانش مقابل آلمریای قعرنشین در چارچوب هفته سی‌و‌ششم لالیگای اسپانیا گفته بود که وضعیت اقتصادی باشگاه خوب نیست اما آنها در تلاش هستند تا وضعیت تیم را بهبود ببخشند. ظاهراً این اظهارنظرهای ژاوی در خصوص وضعیت اقتصادی باشگاه به مذاق لاپورتا خوش نیامده است.

هافبک پیشین بارسلونا که در سال 2021 هدایت این تیم را برعهده گرفت، فصل گذشته کاتالان‌ها را به قهرمانی در لالیگا و قهرمانی در سوپرحام اسپانیا رساند اما تیم تحت‌هدایتش این فصل را بدون جام به پایان برد و در لالیگا در آستانه کسب عنوان نایب‌قهرمانی است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار