ناتوانی بارسلونا از ثبت ۹ بازیکن برای فصل آینده
کد خبر: 2582

ناتوانی بارسلونا از ثبت ۹ بازیکن برای فصل آینده

باشگاه بارسلونا به دلیل محدودیت‌های مالی‌اش برای ثبت نام تعدادی از بازیکنانش برای فصل بعد به مشکل برخورده است.

مشکلات مالی به این زودی‌ها دست از سر باشگاه بارسلونا برنخواهد داشت و در ادامه این معضل که چند فصلی است گریبان آبی‌و‌اناری‌ها را گرفته، تیم کاتالان امسال هم برای اینکه بتواند نام چند بازیکنش را برای فصل آینده در سازمان لیگ اسپانیا ثبت کند، نیاز به منابع مالی جدید و قابل توجهی دارد چرا که با شرایطی فعلی، بیش از یک سوم از بازیکنان این تیم، مجاز به بازی در فصل آینده نخواهند بود.

طبق گزارش نشریه اتلتیک؛ بارسلونا تا قبل از فرا رسیدن ماه جولای (23 روز دیگر) باید 130 میلیون یورو درآمد کسب کند تا بتواند نام تمام بازیکنان فعلی‌اش را برای فصل آینده ثبت کند. در فهرست فعلی بازیکنان بارسلونا، اینیگو مارتینس و ویتور روکه هنوز برای فصل آینده ثبت نام نشده‌اند. سرخی روبرتو و مارکوس آلونسو هم قراردادهای‌شان به پایان رسیده و بنابراین آنها نیز در صورت تمدید، نام آنها نیز دوباره باید در سازمان لیگ اسپانیا به ثبت برسد؛ هرچند احتمال دارد که آلونسو از بارسایی‌ها جدا شود و روبرتو هم راه او را در پیش بگیرد.

در همین حال تعدادی از بازیکنان جوان تیم از جمله آلخاندور بالده، لامین یامال، پائو کوبارسی و هکتور فورت هم در انتظار ثبت قراردادهایشان در لالیگا هستند با این تفاوت که آنها هنوز می‌توانند به واسطه قراردادهایی که با تیم جوانان باشگاه دارند می‌توانند برای تیم اصلی هم بازی کنند. در میان این بازیکنان اما قرارداد پابلو گاویرا (گاوی) مسائلی حقوقی دارد که باید برطرف شود.

فروش یا قرض دادن مجدد آن دسته از بازیکنانی که فصل گذشته به صورت قرضی برای تیم‌‌های دیگر بازی کردند، می‌تواند بخشی از مشکلات تیم را حل کند. طبق مقررات، بازیکنانی که بارسا فصل گذشته به تیم‌های دیگر قرض داده بود، بلافاصله پس از بازگشت به تیم اصلی‌‌شان ثبت نام خواهند شد و به همین دلیل هزینه‌های باشگاه برای پرداخت حقوق آنها شامل، آنسو فاتی، اریک گارسیا، کلمن لنگله و سرجینیو دست، افزایشی چشمگیر خواهد داشت هرچند گفته می‌شود که همه این بازیکنان در لیست فروش باشگاه قرار دارند، به استثنای گارسیا که به واسطه عملکرد خوبش برای تیم جیرونا در فصل گذشته، شانس زیادی برای ماندن دارد البته جیرونایی‌ها خواهان دائمی کردن قرارداد مهاجم قرضی‌شان هستند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار