احتمال ماندن آزمون در رُم/ دروسی مهاجم تیم ملی را می‌خواهد
کد خبر: 3095

احتمال ماندن آزمون در رُم/ دروسی مهاجم تیم ملی را می‌خواهد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان ممکن است فصل آینده هم در تیم رُم به کارش ادامه دهد.

سردار آزمون که فصل اخیر به طور قرضی از بایرلورکوزن به تیم رُم پیوست و در بازی‌هایی که برای این تیم به میدان رفت عملکرد قابل‌قبولی از خود به نمایش گذاشت، با پایان یافتن قرارداد قرضی‌اش حالا پس از تعطیلات تابستانی‌اش باید به بایرلورکوزن بازگردد تا درباره آینده حرفه‌ای‌اش تصمیم‌گیری شود. پیش از این رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده بودند که باشگاه رُم که از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند، حاضر نیست بند خرید 12.5 میلیون یورویی این مهاجم ایرانی را فعال کند.

روزنامه ایتالیایی «ایل‌ رومانیستا» حالا خبر می‌دهد که در روزهای اخیر جلساتی بین مدیران جالوروسی و اطرافیان سردار آزمون برگزار شده است که در آن گزینه خرید از بایرلورکوزن با قیمت 12.5 میلیون یورو مورد بحث قرار گرفته است. تا همین چند هفته پیش عدم حفظ این مهاجم ایرانی از رُم قطعی فرض می‌شد، اما حالا نمی‌توان ماندن او در جمع جالوروسی را رد کرد. دانیله دِروسی سرمربی رُم خوشحال خواهد شد که آزمون 28 ساله را در ترکیب تیمش برای فصل آینده در اختیار داشته باشد.

طبق این گزارش؛ باشگاه‌های دیگر از جمله سویا و فنرباغچه هم وضعیت سردار آزمون را زیرنظر دارند و نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند، این در حالی است که باشگاه رُم ممکن است تصمیم بگیرد که برای عقد قرارداد جدید با آزمون با بایرلورکوزن دوباره وارد مذاکره شود.

پیش از این نشریه آلمانی «کیکر» گزارش داده بود که سردار آزمون در برنامه‌های ژابی آلونسو برای فصل پیش‌رو جایی ندارد و به همین دلیل مدیران باشگاه بایرلورکوزن به دنبال فروش مهاجم پیشین زنیت هستند.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان فصل اخیر در 29 بازی از رقابت‌های مختلف (803 دقیقه از 2610 دقیقه ممکن) برای جالوروسی به میدان رفت و آمار 3 گل زده و 4 پاس گل را از خود بر جای گذاشت.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار