ماجرای تصاویر نوزادی یامال کنار لیونل مسی
کد خبر: 3244

ماجرای تصاویر نوزادی یامال کنار لیونل مسی

تصاویر منتشرشده از دوران طفولیت ستاره جوان بارسلونا کنار اسطوره آرژانتینی این تیم کنجکاوی خیلی‌ها را درباره این موضوع برانگیخته است.

 روز گذشته (جمعه) تصاویری از لامین یامال در فضای مجازی منتشر شد که او را در سنین نوزادی در حال استحمام کنار لیونل مسی نشان می‌داد، این تصاویر که کنجکاوی خیلی‌ها را برانگیخته مربوط به اوایل دوران حضور مسی در تیم اصلی باشگاه (سال 2006) است و زمانی که یامال هنوز هیچ ارتباطی با بارسایی‌ها نداشت.

اکنون ماجرایی که سبب شد گذر ستاره وقت‌ بارسلونا به ستاره‌های سال‌های بعد این تیم به یکدیگر بیفتد، مشخص شده است؛ گویا حضور مسی کنار یامال به‌صورت کاملاً اتفاقی و مربوط به یک مراسم خیریه بوده که به‌همت اسپانسر وقت باشگاه، «یونیسف» و نشریه اسپورت کاتالونیا برگزار شد و در آن از وجود بازیکنان بارسلونا برای تبلیغ درباره گروه‌های تحت‌حمایت یونیسف استفاده شد. گویا والدین یامال هم جزو آن دسته از افرادی بودند که موافقت خود را با حضور فرزندشان در این مراسم اعلام کردند و از شانس آنها لامین این فرصت را به دست آورد که کنار لیونل مسی عکس بگیرد.

خوان مونفورت عکاس تصاویر منتشرشده از یامال کنار مسی دراین‌باره گفت: ما این عکس‌ها را در نوکمپ گرفتیم، بیشتر آنها در رختکن تیم میهمان انداخته شد، اما برخی هم بیرون از آنجا، عکس مسی و آن نوزاد را یادم هست، مسلماً ما آن موقع هرگز فکرش را نمی‌کردیم که اوضاع به این شکل پیش برود و من تازه یکی دو روز قبل فهمیدم که آن نوزاد لامین یامال بوده است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار